Chytej.cz

Muškaření

V diskuzi je 54.568 příspěvků, z toho 54568 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 8. října 2015 v 18:43® aspius
aspius

Draky: Skús tento link, ale je dosť drahá: http://www.totokupuj.sk/…vzoru-k-napo

Tento příspěvek byl editován 8.10.2015 18:44:13 uživatelem aspius.
Čtvrtek 8. října 2015 ve 12:58® Draky
Draky

Palivec> No tak samozřejmě, že jsem se tu knihu nejdřív pokusil vyhledat sám. Tenhle odkaz jsem taky našel, ale bohužel se jedná o starou kartu a informace na ní nejsou platné. Nedá se zpětně dohledat na stránkách a kniha se nedá ani vložit do košíku.

Nicméně jsem tam i volal a bylo mně to potvrzeno.

Každopádně děkuji za snahu. :-)

Čtvrtek 8. října 2015 v 11:32@ Palivec

Draky> Wole, nebuď labuť a zeptej se Mr. Google na „antokvariát .......“

http://www.knihy-turnov.cz/…re-d7871148/

Zdál jsi se být inteligentnější…

Jinak kniha je to perfektní, ale tobě bude nejspíš k hownu.

Čtvrtek 8. října 2015 v 11:26@ Palivec

Draky> Vím. Chceš to vědět,nebo ti stačí, že to někdo ví?

Čtvrtek 8. října 2015 v 11:00® Draky
Draky

Když už jste u těch knížek, neprodává někdo nebo nevíte, kde sehnat knihu „Entomologie pro muškaře“ ? :-)

Pondělí 5. října 2015 v 19:01® mvincik
mvincik

Sintrix> Zdeňku, čas od času jste na FB dával nějaké odkazy dražby knížek z Aukra. Škoda, že teď už ne. Nemám čas to sledovat a nejednou mi to pomohlo. Ještě bych nějaké rád pořídil. Historie, rad či motivací přece není nikdy dost. :-)

Tento příspěvek byl editován 5.10.2015 19:02:11 uživatelem mvincik.
Pondělí 5. října 2015 v 7:36® Sintrix
Sintrix

jehla> … kdo nemá v hlavě -má v knihovně. Můj případ. :-) Jsem knížkami přímo posedlý. Moc bych si přál sehnat ještě Lišku. Toho mám pouze v pdf. Je dobré mít kam sáhnout pro inspiraci. Toto je první police. druhé je všeobecná rybařina a ve třetí rybářská beletrie. První lovy, Zlatí úhoři …

Neděle 4. října 2015 ve 12:25® jehla

Sintrix> jojo, i v hodně starejch knížkách se najde spousta věcí, kerý stojí za přečtení a zamyšlení…někdy je fajn, přečíst si to po létech znovu, člověk pobere i věci, který tak nějak nevnímal…

Čtvrtek 1. října 2015 v 15:35® Spayline

drozďák> Základem komunikace je slušnost, tedy forma jakéhokoli sdělení. Čímkoli nadaný hulvát nemá naději na moji pozornost.

Čtvrtek 1. října 2015 v 7:17® Klobasa
Klobasa

drozďák> Skvělý zápis, děkuji!

Úterý 29. září 2015 ve 21:38® Sintrix
Sintrix

Palivec> … a je tam. I když jsem ho nelouskal již dlouho. Poprvé jsem jej objevil někdy kolem roku 1999 u kamaráda. Byl tak hodný a půjčil mi ho. A já ho protáhl scanerem. Až za dlouhý čas jsem sehnal „svůj“ výtisk.

Tento příspěvek byl editován 29.9.2015 21:39:06 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/muskareni/2015/th-img115962.jpg
Úterý 29. září 2015 ve 14:30® drozďák

Stažením se z jeviště nikde a nikdy nic nevyřešíte. Lkaní na poměry ve smyslu „já, ten či onen sem nechodí, nepíše, a to všechno protože…“ jsou nářkem mentálních nedospělců. V podstatě jen uvolňujete prostor a prohlubujete stav, na který žehráte. Pakliže se chcete dělit o zážitky, přispívat a něco spoluvytvářet, nemůžete se nechat odradit kritikou, ba ani virtuální agresí individuí typu Hogo Fogo, Palivec, Habermann či jak se jedna a tatáž osoba vlastně jmenuje. Únik do ulity skrzevá ignoraci faktu, že ne všichni jsou kamarádi a svět fakt není sluníčkový ubližujete sami sobě i tomuto serveru. Obecně mám za to, že nejenom zde mají lidi zhusta problém s jakoukoli formou konfrontace a nejsou schopni na ní dospěle reagovat. Hogo Fogo má sice projev totálního asociála léčícího si svoje dědkoidní frustrace žitím z minulosti a kázáním kmetských mouder, ale kdyby jste byli skutečně dospělí, tak se nad to povznesete. Už jen proto, že jeho diagnoza může jednou potkat každého z nás. Dle mého moc řešíte formu, ale nikoliv obsah. A on má Hogo ve spoustě věcí pravdu, byť jeho podání má schopnost /možná i záměr/ lidi na potkání srát. Slušně a hlavně věcně vedená názorová konfrontace s takovým individuem může tuto diškus i dost obohatit, ale to by jste si nesměli brát z jeho příspěvků na paškál pouze to špatné a jen proto, že je to zkrátka nejjednodušší. On Hogo jako blb píše, ale hlupec to není ani zdaleka. Zkuste reagovat na obsah a vykašlete se na formu. Nikam to nevede a důkaz máte přímo proti sobě na monitoru.

Tento příspěvek byl editován 29.9.2015 14:31:09 uživatelem drozďák.
Sobota 26. září 2015 ve 21:48® Sintrix
Sintrix

LaMa> myslím, že nejsme úplně bez šancí. Jednak jde o totální pitomost – květen až září zvýšený průtok – kdo by jim dal tu potřebnou vodu ? Zvláště pokud by byl stav jako letos. Elektrárna vydala zamítavé stanovisko. A pokud ochrana přírody není padlá na palici také se připojí. Jihočeský územní svaz ČRS je podle všeho též proti. Šance je podle mého slušná.

Středa 23. září 2015 v 17:56® LaMa
LaMa

Sintrix> obavam se ze tady asi zadna petice nepomuze… pokud jsou uz karty rozdany tak i kdyby bylo milion podpisu tak to s temi zkorumpovanymi smejdy (po nas potopa hlavne ze si nahrabeme co nejvice) ani nehne… pridal jsem podpis ale jestli to k necemu bude…???

Úterý 22. září 2015 v 18:43® Sintrix
Sintrix

odkaz na www stránky ohledně petice www.s-divocinou-vltavy.estranky.cz

Úterý 22. září 2015 v 18:33® Sintrix
Sintrix

Přátelé z cechu Petrova V rybářství 10/2015 vyjde článek o snaze postavit se proti záměru obcí Loučovice a spol zplundrovat Čerťáky vybudování raftové dráhy, kde by se měla o valit voda zvýšeným proudem. Jenže, co proteče přes Čerťáky projde i zbytkem Vltavy. Dosah je hrůzný. Prosím přečtěte si odkaz a pokud budete chtít pak se připojte k petici. Já se již připojil. http://www.e-petice.cz/…-proudy.html

Pátek 18. září 2015 v 15:50@ Palivec

Občas se tady objeví něco zajímavého, ale velmi velmi řídce. Spíš se prezentují dávno známe zázraky mlaďochy, kteří objevili Ameriku a ti, co si nepřelouskali ani Kurnôcika, ba ani gramatiku jazyka českého, jsou uchváceni a řičí blahem. Jen tak dál! Je to směšné. Pochvalte si to a hlavně, si to neškrabte, che che che.

Pátek 18. září 2015 v 15:47@ Palivec

lubik01> Možná proto, že je to trouba. To tě nenapadlo?

Neděle 13. září 2015 v 19:15® Sintrix
Sintrix

Hurá na okouny. :-)

foto/diskuze/muskareni/2015/th-img115687.jpg
Středa 2. září 2015 v 8:06® jepice-zruseno

Damys> Sintrix má pravdu, že ty šejky vypadají docela použitelně.

Neděle 30. srpna 2015 ve 20:29® LaMa
LaMa

Zajic na kameni… neco pro odlehceni diskuze…

foto/diskuze/muskareni/2015/th-img115540.jpg
Středa 26. srpna 2015 ve 12:28® Cudla
Cudla

Taky jen projíždím toto je po dlouhý době co jsem něco napsal…

Úterý 25. srpna 2015 v 11:19® Klobasa
Klobasa

Cudla> Podle mě se tady určitě nic nezhroutí, kdo chce ignorovat má na to tady krásnou funkci a kdo ignorovat umí, přejde text některých řádků s širokým úsměvem:-93;

Pondělí 24. srpna 2015 ve 21:52® Cudla
Cudla

Jsem tu registrovanej skoro deset let ale pomalu se to hroutí ,škoda kvuli pár jedincům.

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:43® kubas
kubas

David H.> Já vím, není to jednoduchý, ale pokud opakovaně a bezdůvodně někoho uráží, k čemuž nemá absolutně důvod a dělá to jen proto, že si na něco hraje, tak to dle mě v pořádku není. Buď se uklidní, což v krátkodobém horizontu je možné, v dlouhodobém spíš nikoliv nebo prostě dostane ban. Není potřeba, aby tady jeden šašek dělal divadlo a odrazoval ostatní sem chodit snad :-) .

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:32® HaD
HaD

kubas> vypne… Vypnut. Obávám se ale, že si najde jinou cestičku :-((

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:22® HaD
HaD

kubas> To je ta má věčná tolerance. On Palivec někdy kydá nesmysly, někdy z něj ale padají moudra. Měl bych být tím arbitrem, který ho odsoudí a „vypne“?

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:21® lubik01

mvincik> Já se nedivím Martinovi(LamA),že sem nic nedává,protože se tady jen a jen napadá.Jinak jak jsem už psal…kdo nechce tak prostě neodepíše je to na každém volba.Když mu nikdo neodpoví tak se na to vyprdne a je to,ale když ho začne hned někdo osočovat tak je jasné,že se ten dotyčný začne nějak bránit a potom to tak vypadá.

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:17® kubas
kubas

džigit> To není o muškařích, ale o jednom konkrétním dementovi. Nechápu, jak tady ještě může „jen tak“ přispívat…

Pondělí 24. srpna 2015 v 15:09® mvincik
mvincik

lubik01> Tobě ještě nedošlo, že tomuto člověku a některým dalším zde nejde o nic jiného?? Proto to tu skomírá, už třeba ani takej LaMa jsem nic nedá. Proč taky…nedívím se těm lidem.