Chytej.cz

Muškaření

V diskuzi je 54.568 příspěvků, z toho 54568 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 4. června 2014 v 15:43® olda
olda

Na jelce dobrá muha? nebo ne.Uloupeno z netu.

blue zulu.

Tento příspěvek byl editován 4.6.2014 15:47:12 uživatelem olda.
foto/diskuze/muskareni/2014/th-img107299.jpgfoto/diskuze/muskareni/2014/th-img107301.jpg
Pondělí 19. května 2014 v 10:27® stopař
stopař

Zdarec,hele máte někdo po ruce u sebe karty ryb ? Potřeboval bych od někoho akutně naskenovat z obou stran pstruha obecného a duhového a poslat mě na smiza.s@seznam.cz předem díky moc.

Úterý 6. května 2014 ve 21:38@ JJ

Prodávám pruty jelikož se ze zdravotních důvodu k vodě už nedostanu.Tod je cele,dostal jsem je darem ale jsou mi už k ničemu,tak si nech ty řeci ty rejpale pitomej.!!!

Pondělí 5. května 2014 v 7:05@ Palivec

JJ> Pěkná snaha o zneužití této stránky. Kdyby jsi měl jeden prut, tak je to pochopitelné. Ale i na to je tady šuflík „inzerce“. Ale to množné číslo smrdí. Budeš muset asi něco zaplatit za reklamu kšeftu. Ty postupuješ tak jaksi skurveně. „mám pruty“, nepíšeš jaké a přiložíš mailovou adresu… Jak říkám, do diskuze to nepatří. Snad tě vymažou včas, podnikavče. Otravuješ.

Neděle 4. května 2014 ve 21:58@ JJ

Zdravím , měl bych na prodej uplně nové muškařské pruty Scott a Thomas & Thomas za velmi dobrou cenu.Kontakt james06@seznam.cz

Neděle 4. května 2014 ve 21:57@ JJ

Zdravím , měl bych na prodej uplně nové muškařské pruty Scott a Thomas & Thomas za velmi dobrou cenu.

Neděle 4. května 2014 ve 13:58® jehla

Franta T.> to už je sakra dávno, asi by byla ještě černobílá..:-)) )

Čtvrtek 24. dubna 2014 v 10:41® Franta T.

Potřebuji do kalendáře pěknou fotku rybáře s větším lipanem z horní Vltavy, nemáte někdo?

Pondělí 21. dubna 2014 v 10:20® jepice-zruseno

Chorchus> Tak to je paráda. Tam, kde jsme chytali my, byli nějaký líný se pro to zvedat. Přitom lítalo kde co, ale sbírali jenom tloušti.

Neděle 20. dubna 2014 ve 20:38® Chorchus
Chorchus

jepice> no na zahájení šlo vše veskrze na mikromrdku černého goldheada, včera už to bylo jiné kafe, byli jsme s klukem dvoufázově, dopoledne i odpoledne a jenom jsme sušili.

Neděle 20. dubna 2014 v 19:45® jepice-zruseno

Chorchus> A nacopak zabrali takový fešáci? Mě na nějakou zatíženou nymfu ani na sucho nešli, nakonec jsem musel nasadit strýmříka, nebo velkou mokrou mouchu, nebo jak ten model palmera se stříbrným tělíčkem nazvat… Protože na nymfu se zlatou hlavičkou jsem chytil jenom sivena, na larvu se schránkou občas zobnul malej a na sucho šli jenom (na MP hájení) tloušti.

Tento příspěvek byl editován 20.4.2014 19:47:43 uživatelem jepice-zruseno.
Neděle 20. dubna 2014 v 18:08@ Palivec

Chorchus> U mne byli syn i s vnukem v pátek, přemlouval jsem je, ale nedali se nahuckat na ofoukání vichřicí u potoka.

Čtvrtek 17. dubna 2014 ve 22:23® Chorchus
Chorchus

Palivec> no u nás byla strašná kosa, silný vítr a do toho ještě chcalo, prostě lepčí počas jsme si nemohli přát. Ale jinak rybky brali poctivě, prostě paráda. Dva kousky 42 a 45. Neodolal jsem a mušel jsem tam zaskočit ještě dneska na večer a to už i sluníčko vysvítlo, tak jsem si to užil. A v sobotu mi přijede syn, tak jdeme na celý den.

Čtvrtek 17. dubna 2014 ve 21:52@ Palivec

Chorchus> No co jsi tím trianglem vystrašil k smrti? Já ještě nebyl. Dnes jsem si jen obešel 5 pstruhových potoků v místech,která znám důvěrněji, ale bylo tak zima a takový vítr, že jsem ani vercajk nevytáhl z auta. A nikde ani noha. I pes mne stále tahal k autu. Kdybych měl ten bamboo triangl,tak se překonám a vyšibuje.

Čtvrtek 17. dubna 2014 v 6:40® timbab
timbab

jepice> Já se bavím o pstruzích, ne o P či MP vodě.

Středa 16. dubna 2014 ve 23:18® jepice-zruseno

timbab> Já myslím, že na MP rozhodně lepší gumová žížala v dubnu nebude, protože to je považováno za přívlač :-)) Dneska jsem musel mouchám zkracovat štěty na prdeli, aby neměly 5cm a bylo vše dle řádu.

Středa 16. dubna 2014 v 7:06® timbab
timbab

timbab> Nebo ne.
Ale určitě lepší gumová než normální a nejlíp moucha.Kdo to nechápe je vocas :-D

Středa 16. dubna 2014 v 7:04® timbab
timbab

David H.> Asi tak :-)

Středa 16. dubna 2014 v 0:27® jepice-zruseno

timbab> Zatimco kdyby ta žížala gumová z nastrahy.cz, tak by bylo všecko OK :-D To já si jen tak musím rejpnout, neberte to osobně

Středa 16. dubna 2014 v 0:15® HaD
HaD

timbab> na sumčák :-)) )

Úterý 15. dubna 2014 ve 23:39® timbab
timbab

jepice> Ti jsou zralí na klacek.

Úterý 15. dubna 2014 ve 23:14® HaD
HaD

jepice> ne

Úterý 15. dubna 2014 ve 23:08® jepice-zruseno

David H.> Hele a plavačkářům, kteří od zejtra drtí na eMPéčku potočáky na rousnici nepopřeješ, jo? :-D :-)) pivo

Tento příspěvek byl editován 15.4.2014 23:09:33 uživatelem jepice-zruseno.
Úterý 15. dubna 2014 ve 21:17® HaD
HaD

Přeji všem pohodové zahájení!

Úterý 15. dubna 2014 ve 21:16® JKemr
JKemr

Palivec> Jestli šikovný nevím, ale jsem to já:-) Něco jsem už vybral, snad nešlápnu vedle

Úterý 15. dubna 2014 v 19:40® Chorchus
Chorchus

Palivec> u nás su 4 st. a chčije, zítra mám dovču a jdu ryby seznámit s tím trianglem, možná že samy vyskáču z vody, když to uvidí. :-)

Úterý 15. dubna 2014 v 17:00@ Palivec

PetrZ> Já to nemám, jsem dědek,co si už dopřál lepší, či spíš dražší vercajk. Ale Redington je slušná značka a ten set nemá špatnou cenu. Redigton má ovšem i jiné kousky… http://www.redington.com/…ishing-rods/

Ale furt tvrdím, že to o tom až tak není. Musí být ve vodě ryba a musíš to umět. Aspoň trochu. Když jsem začínal, chytali jsme vším možným. A byli jsme rádi, že to máme. Dnes se s tím těší vyznavači retro.

Úterý 15. dubna 2014 v 16:53® PetrZ

Palivec> Podobnou soupravu mám už nějakých 5 – 6 let, možná déle. Jen je to dvoudíl a bez tubusu a myslím, že na moje muškaření je to super. Jo a stál tenkrát asi tři a půl…

Tento příspěvek byl editován 15.4.2014 16:55:38 uživatelem PetrZ.
Úterý 15. dubna 2014 ve 13:46@ Palivec

JKemr> A dodám, že ten set není jen na malé vody a je v něm vše potřebné, tedy prut, naviják, backing (podmot šňůry na navijáku), šňůra… Ještě mušky a naučit se to…

Moje tchýně nebohá vždy říkala, že není tak bohatá, aby si mohla kupovat levné věci.

Úterý 15. dubna 2014 ve 13:43@ Palivec

JKemr> Ty jsi ten šikovný velkovýrobce voblerů, že?

Neradím ti, nakupovat podle rad na webu. Lepší je spojit se se zkušeným muškařem.

Ale kdyby jsi si koupil set, jako podobný soudruh co se ptakl na MRKu, chybu neuděláš. Ten set je sice za 5, ale dobrý.

Přečti si to celé: http://www.mrk.cz/diskuse.php?…

foto/diskuze/muskareni/2014/th-img106136.jpg