Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 30. července 2015 v 10:23® Klobasa
Klobasa

SimBlack> Budeš se v tomhle suchu asi divit, ale pořád tam JE!!!!

Čtvrtek 30. července 2015 v 8:41® SimBlack
SimBlack

čus nevíte někdo jak to vypadá s vodou na orlíku?

Úterý 28. července 2015 ve 23:20® ulrich

Koudel> Jak to tam vypadalo?

Úterý 28. července 2015 ve 22:30® ulrich

nutrip> Musíš hned po záběru trochu zaseknout, to tak rybáři dělají, koukej okolo sebe a uvidíš. Chytat musíš na nasládlej smrad.

Tento příspěvek byl editován 28.7.2015 22:31:51 uživatelem ulrich.
Úterý 21. července 2015 v 9:42® nutrip
nutrip

Zdravim vsechny kaprare, mam mozna hloupe dva dotazy ale rad bych znal odpoved. Dnes jsem byl na rybach a z celkem peti zaberu jsem vytah jen jednoho. Ctyri jsem nedotahl – háček jsem vyměnil a i přesto. Vzdy odpad. Cim to je? A druha otazka je mozna stupidni. V tomto obdobi spise na sladke nebo smrady chytat? Diky

Středa 15. července 2015 v 10:20® CleverCarp Černý
CleverCarp Černý

SimBlack> Ahoj já mám s halibut peletama dobré zkušenosti, ale hlavně s krmením, ovšem na chytání taky ujdou, mám na ně chyceno pár větších kaprů. Dávám je hlavně na PVA šňůrku. Jinak na podvaz dávám boilie . Hodně štěstí!!!

Pátek 10. července 2015 ve 13:01® bobina2007
bobina2007

Zdravím,chytila jsem kapra,měl na sobě tmavé a světlé skvrny,světlé přecházely většinou do boláků.Měl na kůži hodně parazitů(dlouzí červíci) a byl v hodně špatném výživovém stavu-propadlé břicho.Poradí prosím někdo,co to mohlo být? Díky.Edita

Čtvrtek 9. července 2015 v 16:03® Koudel
Koudel

Ahoj,za týden jedu na výpravu na Nechranice…ne­víte,jak to tam vypadá? Myslím tím stav vody,počet rybářů,atd…:) Díky

Úterý 7. července 2015 ve 22:19® Janko
Janko

Zdravím, prosím Vás teď jsme se chytli s mým kamarádem rybářem, jestli teď po tom dusnu a velkém teplu, ryby potřebují nějaký čas na zotavení, a nebo okamžitě budou spíše reagovat na změnu počasí větší aktivitou a větším hledání potravy?

Pondělí 29. června 2015 ve 21:58® Zedtu
Zedtu

Nakouleno domácí boilo plus obalovačka :-) V neděli jsem testoval na prolovovaném revíru a nachytáno asi 10cejnů 2 líni a nakonec přišli i kapříci, zatím z řad násadáků 42,46,45 ale na první pokus potěšili.

foto/diskuze/kaprarina/2015/th-img114590.jpg
Pondělí 29. června 2015 v 11:31® SimBlack
SimBlack

Ahoj Chtěl bych se zeptat. Jak fungují v létě halibut pelety na kapry? Dalo by se na ně vsadit, nebo by jste radši volili nějaké koule?

Neděle 14. června 2015 ve 20:14® Shrek
Shrek

fila> no myslí to tím stylem, jak to tam bude letos. :-D

Čtvrtek 11. června 2015 v 0:50® fila
fila

ďáblík> uz si se ptal ve Vseobecne diskuzi.Neodpovedel si mi,kdyz sem se ptal jak to myslis.

Úterý 9. června 2015 v 18:52® ďáblík
ďáblík

Zdarec.Jen taková otázka,nevíte někdo jak je to letos s chytáním na Vlkovské pískovně?

Úterý 9. června 2015 ve 13:22® pitrras
pitrras

zdravím chlapi prosím nemá někdo 3 díl (špičku) k tomuto prutu Mivardi Vector Carp 360SH (3) 3.5 lbs Popř. dá li se někde sehnat?? díky za odpověd

Pondělí 8. června 2015 v 11:29® KAPRU
KAPRU

zdravim kolegy petrova cechu chci jet přiřty tyden do rakvic na travniky dva roky sem tam nechytal na co se mam připravit sou tam vudec ryby co jim nejvic chutna . děkuji za rady pozdravem kapru.

Sobota 6. června 2015 ve 23:06® fila
fila

Asi koupim feeder.

Tento příspěvek byl editován 6.6.2015 23:08:28 uživatelem fila.
Sobota 6. června 2015 ve 23:06® fila
fila

Panove rozhodl sem se zlomeny dil nevymenovat,jelikoz s postovnym by me vysel na litr. coz je 50%ceny noveho a navic mam obavu ze by se zavada mohla opakovat.Tak nabizim prvni a treti dil Spro Royalty carp 3,9m/3.5lbs.

Neděle 31. května 2015 ve 21:14® leky3

Ahoj chtěl bych se zeptat, má tady někdo zkušenosti s ananasovým boilies, které vydrží ve vodě 24 hodin a bude stále vydávat své aroma. Jestli ano mohli by jste mi sem dát odkaz kde se dá koupit. Děkuji.

Neděle 24. května 2015 ve 13:56® Klobasa
Klobasa

džigit> Taky si myslím:->

Neděle 24. května 2015 ve 13:09® džigit

Klobasa> když ony samy o sobě ty jejich příspěvky nic jiného nejsou :-))

Neděle 24. května 2015 v 10:22® revoke
revoke

Klobasa> chystáme jisté opatření, již brzy bude v provozu.

Neděle 24. května 2015 v 8:34® Klobasa
Klobasa

revoke>

džigit> skwor> (a další administrátoři) Sice si připadám trochu jako blbec, co tady trpí samomluvou, ale je dobře že ty sračky a hovna od těch anonymů mažete. Děkuji a omlouvám se za neslušnost, ale jinak to napsat neumím, bo tak mi zobak narostl:-/

Sobota 23. května 2015 v 10:44® revoke
revoke

Radek Toth1> tak jsem ten FOX zkoušel v krámě, ale zarazila mě příliš velká vůle v převodu u kličky. Takže můj favorit padl, vybírám dál.

Čtvrtek 21. května 2015 ve 23:29® džigit

revoke> poslední český zoufalec,co si myslí,že je anonymní a nezanechá stopu,když použije tu největší sračku k „změně připojení“ :-))
Ono jich je tu pár,jenže maj stále dost volnost :-((

Čtvrtek 21. května 2015 ve 21:59® revoke
revoke

Boha jeho, jeden a tentýž člověk se tu skrývá za tora a myslí si, jak není anonymní…

Čtvrtek 21. května 2015 ve 14:10® Klobasa
Klobasa

Mysak1> O fotku nejde, tak nějak tuším že jsi skutečnej ;-) . Že se najde někdo, kdo to hovado vyfotí (pokud to není samospoušť na stojánku) jsem opravdu netušil.

Čtvrtek 21. května 2015 ve 12:49® Mysak1

hogo.fogogo> fotku v profilu nemám( jsem hrozná držka) ale jináč je vše pravda. Já se nestydím ,kradu jen tak abych nedostál přez držku.:-D Můj děda říkával: Žéte tak abe se za vás nemosele vaše děcka stedět. A toho se držím. ;-)

Čtvrtek 21. května 2015 ve 12:32® prroud

sledujeme.ho> toho kapra jsem buchnul ja,rozrezal na kusy a sezral syrovyho, a jestli se ti to nezda,muzes si to se mnou klidne rucne a strucne vyridit :-)

Čtvrtek 21. května 2015 v 8:18® Klobasa
Klobasa

sledujeme.ho> Ano někdo by mu ten xicht už pořádně zmalovat mohl. Mohl by to být třeba- @dohledovy.ocko, @erko, @splavnost,@do­zor.ocko, @dozor psychiatra, @dohled psychiatra, ?Volim Zemana, ?Narplex, ?Lipo66, ?Vaclav.venca02, ?fj-kung-fu, ?Smudla blb, ?novaj 01 nebo Hogo Fogo a další a další přiblblé anonymy, které sem jistě ještě přijdou. Tzn. skoč do zdi a přikrej se omítkou ty prrde! Nepochybuji, že tě na tom Tovačově a v okolí někdo pozná podle zdejších fotek kaprů, skládacího metru, vidliček nebo toho nožíku, kterým tam jako tovačovská vydra vraždíš každou chycenou rybu a jednou se ti to opravdu vyplní nebo přihodí ty hospodáři. Ámen.