Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 9. ledna 2015 ve 13:20® Precla
Precla

Ahoj, Prosím o radu. Jestli je možné na Spomba použít na házení pletenku bez odhozovky (šokovky), popř. jakou – celý návin pouze pletenka Děkuji

Pátek 9. ledna 2015 v 0:14profil byl smazán

chosebaits> Tak ale dříve jsi kopal, to nemůžeš popřít, přinejmenším jsi zde tu značku hodně propagoval :-)

Čtvrtek 8. ledna 2015 ve 23:36® Inferno08

Pánové, děkuju Vám za reakce a rady!! Je dobrý vědět, že se mám kam vracet :-)

Čtvrtek 8. ledna 2015 ve 20:42® chosebaits
chosebaits

zadar> :-) Já nekopu za nikoho a hlavně už se tak nějak kaprařině nevěnuji.Párkrát do roka to tam hodím,ale od 16.6 do konce roku nikdy.

Čtvrtek 8. ledna 2015 ve 20:38® chosebaits
chosebaits

Inferno08> Mikbaits či Nikl já považuji za zboží co šlape.Pak není špatné toto https://www.chytapust.cz/…s-dirou-900g

Pokud tam ryba nebude a nebo nebude chtít kousat,tak ti nepomuže téměř nic.

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 19:45® boban1

Inferno08> no jasny hele pri tom zkouseni se nicemu meze nekladou LK tak neznam u tech expresek jsem ti radil diky partakovy ktery je pouziva a uspesne protoze ja si vyrabim svoje takze ani nejsem tak nejak kovanej ohledne komercnich boilies jinak muj soukromej nazor je ten ze ty koule budou ± slozenim stejne jak pise kolega zadar ze jestlize se prochytavas nejakym vetsim mnozstvim mensich kapriku zkus kilovku nejakeho nadupanejsiho boiliesu a ani bych se ho nebal poradne vysusit

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 6:07profil byl smazán

Inferno08> jinak tech drahejch nemusis kupovat moc, staci krmit nekolik kulicek a tak ti to cenove vyjde stejne, nebo mozna i lepe nez ty levnejsi rady. Ja loni vydrzel sezonu se dvema kily. Pouzivam ale mimo to i svoje

Čtvrtek 8. ledna 2015 v 6:02profil byl smazán

Inferno08> Tak vidis, ja chytam na boiles vice nez 20 let a tyhle veci nechapu, jake na studenou vodu, jake na teplou, vetsina teorii selhava. Ale treba u tech expresek nemohu rici, ze by se na to chytali jen mali kapri, mam nato radu ryb nad 10 kg a nejvetsiho predloni z Labe tusim 16kg. Jestli ale chytas nekde, kde moc otravuji mali kapri, kup si vetsi koule nejvyssi rady treba Tesinskeho, nebo Kucery,nebo i jinych, to je jedno. Tim trochu vyselektujes ty male,ale pocitej s mene zaberu. Hlavni je ale stejne volba mista, zpusob predlozeni a stesti.

Středa 7. ledna 2015 ve 23:18® Inferno08

boban1>

zadar

V těch faktorech se už maličko pohybuju.. Už tak nějak chápu jaký boilies do jaký vody a při jaký teplotě vody.. Na expres jsem chytal minulej rok – Půlnoční pomeranč a pikantní švetstka a ještě něco masovýho, tuším oliheň nebo co.. To bylo fajn, chytlo se dost, ale spíš menší kousky a to i při celkem velkým průměru kuliček. LK baits mají něco jako expres, myslím, že se to jmenuje top restart a tam se mi líbí green bannana. Asi do něj půjdu..

Středa 7. ledna 2015 ve 20:50® boban1

Inferno08> musim souhlasit s kolegou ze paklize tak nejak zacinas budou expresky asi tou nejrozumnejsi volbou ryby to chyta ale je potreba si ujasnit ze ani zlate boilies samo ryby nenachyta je tam jeste dost faktoru okolo ale vypada to ze zima asi letos opravdu bude tak mame vsichni na zdokonalovani teorie dost casu :-D

Středa 7. ledna 2015 v 6:53profil byl smazán

Inferno08> jestli zacinas tak si kup od Kucery nekolik druhu expresek, chytaji rychle a na takove to osvojeni to je dobry. Krasovi vyrobky neznam, jednou jsem si od nej neci koupil a nic jsem na to nechytil.

Středa 7. ledna 2015 v 0:12® Inferno08

zadar

Tu provokaci jsem tušil:-) Jde o to, že jsem spíš začínající kaprař a jak sleduju nabídku na trhu, tak Mivardi tam jasně patří mezi top.. Ale neříkám, že jsou top, spíš jen, že jsou všude.. A to se právě týká i toho LK baits. Lukáš Krása si udělal parádní reklamu v časopisu Rybářství a abych se přiznal, tak mě to donutilo se kouknout na jeho stránky. Zalíbilo se mi tam pár věcí, ale jak jsem říkal, kaprař jsem začátečník a moc nevěřím těm účelovejm článkům v Rybářství, tak jsem se chtěl zeptat, jakej je Váš nazor na tohle boilies..

Tento příspěvek byl editován 6.1.2015 23:12:53 uživatelem Inferno08.
Úterý 6. ledna 2015 ve 23:59profil byl smazán

Inferno08> jenom takova mala poznamka jeste, mivardi povazujes za kladiku? LK baits je na trhu urcite dele a podle me ma daleko vice priznivcu nez mivardi Tim nechci rici, ze to ci to je lepsi.

Úterý 6. ledna 2015 ve 23:31profil byl smazán

Inferno08> o zadnem boiles nemuzes jednoznacne rici, ze je spatne a nebo dokonale, kazde funguje nekde perfektne a nekde vubec. Ta otazka byla spatne polozena a odpoved od chosebaits byla hloupa. On totiz kope za mikbaits. Ja nekopu za nikoho, delam si svoje a moje predchozi odpoved byla spise provokace.

Úterý 6. ledna 2015 v 19:46® Inferno08

chosebaits>

zadar>

Tak hlavně, že jste se shodli :-) OK, tak teda v porovnání s takovýma klasikama jako Mikbaits, Mivardi a pod…

Pondělí 5. ledna 2015 v 7:47profil byl smazán

Inferno08> Perfektní boiles za rozumné peníze.

Neděle 4. ledna 2015 v 19:20® chosebaits
chosebaits

Inferno08> Za moc peněz málo muziky.

Neděle 4. ledna 2015 v 15:10® gobek

malýrybář> taky jsem to zkoušel a docela to šlo

Sobota 3. ledna 2015 ve 20:41® Inferno08

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, má – li někdo z Vás zkušenosti s boilies od firmy LK baits a jak by toto boilies hodnotil.. Díky

Pátek 2. ledna 2015 v 15:32® boban1

malýrybář> proc by ne fantazii se meze nekladou ja to teda macham ve stejne prichuti ale kamarad zkousi i toto na co se ptas a uspechy ma

Středa 31. prosince 2014 v 10:30® Tom_Novak

máte skušenosti s tou montáží

http://www.nachytano.cz/…-rig/a/1177/

Úterý 30. prosince 2014 v 17:36profil byl smazán

malýrybář>, jo da se to

Úterý 30. prosince 2014 v 10:52® malýrybář

Chtěl bych se zeptat jesi by se dalo nebo spiš jesi by to fungovalo chytat např.na boilie oliheň a nadipovat to např.brusinkou???

Úterý 30. prosince 2014 v 9:53® Tom_Novak

dík

Pondělí 29. prosince 2014 v 19:53® chosebaits
chosebaits

Tom_Novak> To není jen tak na dva řádky.Zima je dlouhá a než pujdeš k vodě tak máš dostatek času číst.Je toho všude popsáno mraky a to i zde na chytej.

Pondělí 29. prosince 2014 v 18:26® Tom_Novak

prosím mohli by ste mi poradit na jakou montáž mám chytat s boiles jak krmit atd…jsem začátečník.

Pondělí 29. prosince 2014 v 18:26® Tom_Novak

prosím mohli by ste mi poradit na jakou montáž mám chytat s boiles jak krmit atd…jsem začátečník.

Středa 24. prosince 2014 v 5:20profil byl smazán

Přeji všem krásně Vanoce štěstí a kupu rybářských dárků.

Úterý 23. prosince 2014 ve 23:45® anýzový.dědek

všechno nejlepší do nových let vám přeje Anýzák:-)

Úterý 23. prosince 2014 v 15:37® karasek
karasek

No jo,jako u auta,horší jak porouchanej podvozek je odpálená řídící jednotka.