Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 22. prosince 2014 ve 21:03® pilot

Prosím páni rybáři, kašlete na toho..... je to chobot a zralý pro blázinec. No jo, blahoslaveni chudí duchem, řekl Pán.

Pondělí 22. prosince 2014 v 8:35profil byl smazán

ladamaj> Opravdu už jsi na chráněném oddělení psychiatrické léčebny ? No to to trvalo, ale neboj, uleví se ti, budou tam na tebe hodní.

Pondělí 22. prosince 2014 ve 3:25® ladamaj
ladamaj

pilot>tak už nespím a pozor už sem takhle hlídaný.8-(

Pondělí 22. prosince 2014 v 0:37® pilot

Tak chlapci rybáři, vidíte sami, že jsme se se Zadarem pokoušeli, aby vzduch byl zde dýchatelný. Proto navrhuji : prostě co ten ..... napíše – neodpovídat, ignorovat ho. Když to do 5 měsíců nepomůže a bude stále provokovat, tak se do Jirkova za ním vypravím no a pak už skutečně ten strach mít bude. Chlapci rybáři,přeji Vám všem hezké prožití svátků vánočních, v roce 2015 hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody, mnoho vyplněných kolonek v úlovkovém lístku no prostě jen to nejlepší. Lámejte pruty – pilot

Neděle 21. prosince 2014 ve 20:03® ladamaj
ladamaj

pilot>jde z Vás strach.9-)

Neděle 21. prosince 2014 v 19:25® pilot

tenodvody> neboj kaprařina bude, ale nejprve se musí vyřídit to, co zde kazí ovzduší. hi hi. Tak pěkné svátky a lámej pruty . Pilot

Neděle 21. prosince 2014 v 19:21® pilot

ladamaj> jsi pěkný brko, potkat tě u vody, tak za ten dopis, cos mi napsal tě hodím i s vozíkem,do vody. A už mi nes…r. Opravdu Zadar má pravdu, a když se ho zastanu, protože je to člověk čestný na úrovni a ne jako ty. Budiž ničema. A nepřeji si aby jsi mi odepisoval.

Pátek 19. prosince 2014 v 5:20profil byl smazán

tenodvody> Tady se teď kaprařina odsouvá do pozadí. Za chvilku tu poteče virtuální krev. :-) Nejlepší by bylo, kdyby to tu admin promazal.

Čtvrtek 18. prosince 2014 v 18:32® tenodvody
tenodvody

ladamaj> pilot> zadar> a už bude řeč o té kaprařině? Nebo to skončí válkou na písečku?

Čtvrtek 18. prosince 2014 v 18:12® ladamaj
ladamaj

pilot>k tomuhle nemám komentář jste sprosťáci a ubožáci.Nikdo vám nediktuje naučte se číst sprosťáku.:->

Čtvrtek 18. prosince 2014 v 17:46® pilot

ladamaj> To už jste na tom tak špatně, že mi dáváte rady? Já si mohu komunikovat s kým já uznám za vhodné a Vy mi nebudete říkat, co můžu a co ne. Pan zadar – se pro mne jeví jako normální, důvěryhodná osoba, která pokud vím, nemá důvody komukoliv vyhoudat. Ale když důvod má, tak to bych se nas…al, i já a začal láteřit a být nepříjemný. Jasný? pane ladamaj? Tak jsem rád, že jste pochopil základní pravidlo jednání mezi dospělými lidmi a rybáři obzvlášť.
Mějte se fajn, přeji hodně zdraví v roce 2015 a mnoho rybářských úspěchů. Lámejte pruty. Petrův zdar Pilot

Středa 17. prosince 2014 ve 14:44profil byl smazán

ladamaj> Láďo ja myslim, že tyhle osobní spory tu nikoho nezajímají,mělo by se to spíš řešit soukromou zprávou.

Úterý 16. prosince 2014 ve 23:42@ mokryny

jdete na facebook

Úterý 16. prosince 2014 v 19:03® ladamaj
ladamaj

pilot>čus nevím proč se do mne navážíš jestli kvůli zadaru tak nechtěj vědět co mne píše za osobní poštu…jinak mne tento člověk a pár dalších nezajímá…jestli sem se tě dotkl tak se omlouvám.....vzduch tu kazí úplně někdo jiný ale já to rozhodně nejsem......co si píšete je vaše věc ale neosočuj toho koho neznáš a nic o věcech nevíš.8-(

Tento příspěvek byl editován 16.12.2014 18:08:15 uživatelem ladamaj.
Úterý 16. prosince 2014 v 18:38® pilot

Proč upřimnou soustrast, to radši si popřej sám. Čus a nekaž vzduch ladamaji>

Úterý 16. prosince 2014 ve 14:45® Draky
Draky

Janko> To už máš jedno, když toho kapra najdeš. Volil bych tu metodu, ve které si seš jistější. :-)

Úterý 16. prosince 2014 ve 14:39® Janko
Janko

Ahoj kamarádi, prosím Vás o víkendu jedu na dva dny na kapry na celý den (pátek a neděle) co myslíte spíše mám jít na položenou nebo na plavačku?

Úterý 16. prosince 2014 ve 2:30@ mokryny

ahoj kamaradi zhaním info o francouzskem jezeru lac du der ceny povolenek a atd dekuji

Pondělí 15. prosince 2014 ve 22:11® jarysek
jarysek

Ahoj kluci ma tu někdo pruty speed master 3.6 m 2.75lb ? Jak je s nimi spokojený váhám mezi speedmaster a chub snooper

Čtvrtek 11. prosince 2014 v 19:23® pilot

zadar> máš pravdu. Pilot

Čtvrtek 11. prosince 2014 v 19:22® pilot

ladamaj> nevím co mezi vámi je, ale Zadar se zatím ke mně choval a doposud chová perfektně, ale vím, že mezi rybáři zejména postiženými zdravotně a ostatními rybáři je velká rivalita. Nevím z čeho pramení a ani to vědět nechci. Bylo by nejlepší, neurážet jeden druhého a uvědomit si, že jsme jen jednou na světě a každý ten pobyt zde má jinak ztížen či ulehčen. Taky bych byl raději mladší, alespoň o 50 let, to by se proháněly ryby a holky apivo a kořalka by tekla proudem no a dlabanec – no marně vzpomínat. Tak lámejte pruty a Petrův zdar

Sobota 6. prosince 2014 v 16:02® gavlos
gavlos

zadar> ok.beru na vedomi..

Sobota 6. prosince 2014 v 16:00profil byl smazán

gavlos> Milý kolego, já vozíček nikomu nepřeju, myslím, že jeho problémy pramení právě z toho, že je na něj upoután a proto hází špínu všude okolo sebe. Nejsem jedinej, kdy s tímto člověkem má konflikt. Je faktem, že jde o zlého, prolhaného člověka. Jeden čas mě ho bylo líto, byl jsem s ním několikrát na rybách, přetrpěl jsem to jeho žvanění, několik let jsme spolu komunikovali, ale stačilo jednou s ním nesouhlasit a byl jsem to čím mě nazývá. Kdybych věděl co je zač, nikdy bych s ním nezahodil ani slovo. Ty ostré výrazy si pro příště odpusť.

Sobota 6. prosince 2014 v 15:01® gavlos
gavlos

zadar> kazdy ma co si zaslouzi?nevim presne vocogo mezi vami dvema.ale vozicek si nekdo zaslouzi.ty musis byt pekny ocas,kdyz tohle napises.nezastavam se ladi.ale tohle si fakt myslel vazne?kazdy je jaky je…ale prat(a ze si treba i zaslouzi) nekomu vozicek.uz z pohledu minimalne rybare natoz cloveka.ty si pekny cu…k to bych nepral ani nepriteli,natoz „kamaradovi“z chy­tej…dej si facku a bez k vode…

Sobota 6. prosince 2014 v 6:45profil byl smazán

ladamaj> No to tu ješte chybělo, aby jsi se politoval. Každý má co si zaslouží. Jsi zlý, prolhaný člověk.Čekám že na mě pošleš zásahové komando, budu se těšit ty kreaturo.

Pátek 5. prosince 2014 ve 23:45® ladamaj
ladamaj

zadar>jsi trapný otravovat osobkama a urážet zdravotně postižený a co ještě vymyslíš chudáku bez kumpánů a chlastu nedokážeš nic jsi ubohý hlupák.:->

Pátek 5. prosince 2014 ve 21:59profil byl smazán

ladamaj> neurážej ubožáku. To je asi jediné co už dokážeš co.

Pátek 5. prosince 2014 ve 21:52® ladamaj
ladamaj

zadar>no já z podvodníky a pytláky také ne.

Pátek 5. prosince 2014 ve 21:49profil byl smazán

ladamaj> Začal jsi s tím ty. Nemám nejmenší chuť s někym jako jsi ty komunikovat.

Pátek 5. prosince 2014 ve 21:14® kuba kapr
kuba kapr

Co si myslíte o navijáku Fox EOS 10000 já ho osobně mám a jsem s ním spokojen :-)

foto/diskuze/kaprarina/2014/th-img110891.jpg