Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 5. prosince 2014 v 19:34® ladamaj
ladamaj

zadar>nikoho nenapadej já z tebou nekomunikuji a jestli mnou má někdo problém to nevím ale když sem poradil tak ne blábol ty sám bys nikdy nedokázal to co já nech mne na pokoji stačí osobní pošta co mne chodí.:-P

Pátek 5. prosince 2014 v 18:08profil byl smazán

ladamaj> Jediný člověk, který se mnou měl konflikt jsi ty. Nejsem jediný, kdo o tobě nemá zrovna to nejlepší mínění. Tak se uklidni chlapče.

Čtvrtek 4. prosince 2014 ve 20:16® ladamaj
ladamaj

pilot>upřímnou soustrast znám ho osobně.:-))

Čtvrtek 4. prosince 2014 v 19:03® pilot

zadar> Pošli mi p. Zadar přesnou adresu na tvůj mail. Ne na chyť.cz. Petr 423@ sez. se mi vrátilo zpět jako nedoručitelné !

Středa 3. prosince 2014 ve 20:46® DASAD

Špáča>Za mě ho mohu doporučit (v ceklovém součtou) jediné co se mu dá vytknout je že nevypadá zrovna na to, že by držel těžké kaprařské pruty, ale v pohodě to zvládá. Pak už pouze z mého pohledu úchyty co dtží vysunuté nohy(ona je to spíše brzda).

Středa 3. prosince 2014 v 0:55® Špáča
Špáča

Zdravím kolegové chtěl bych si koupit nový stojan tri pod Mivardi Premium a docela by mě zajímali vaše názory a zkušenosti s tímto stojanem.

Pátek 28. listopadu 2014 v 8:06profil byl smazán

Lůca76> ahoj, jestli ti mohu poradit, kup mu http://www.jetfish.eu/…ish---enduro jsou to opravdu dobré pruty na chytání na řece

Čtvrtek 27. listopadu 2014 v 18:04® carll

děkuji,na TCU jsem koukal… carll>

Čtvrtek 27. listopadu 2014 v 17:53® carll

Ahoj,měl bych prosbičku… moje drahá polovička už před dvěma sezonami začala s kaprařinou,chtěl bych pro ni nějaké nové navijáčky na 3lb pruty.Nechce nic těžkého,měl jsem TICA SCEPTER GF a ty na ní jsou těžké… na prutetech měla OKUMA CARBOMITE 355 a to jí vyhovovalo.Jen chce přední brzdu.Tak se rozmýšlím mezi SHIMANO CATANA 4000 a DAIWA LAGUNA 4000. Mohl by mi někdo sdělit názor,či zkušenost??? a má to na 3lb pruty smysl?… sám upřednostnuji SHIMANO ULTEGRA 10000 XSC proto nemám s tímto lehčím cajkem zkušenosti…pře­dem děkuji

Čtvrtek 27. listopadu 2014 v 17:37@ Lůca76

Prosím o radu, chtěla bych koupit přítelovi opravdu kvalitní prut na kapry – chytá na řece. Můžete mi prosím poradit?? Moc děkuji Lucie

Středa 19. listopadu 2014 v 18:13® Ficak
Ficak

Zdar chlapi,mam echo Lowrance Mark 5× a při mapování dna mi skoro klekla baterka( měla 5,6V) a od té doby mi i po dobití ukazuje zmateně vysokou teplotu vody,nevíte někdo co s tím. Díky za každou radu…

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:45® Janko
Janko

gobek> :-D tak člun by se dal jako vypůjčil, ale oba jsme studenti bez stabilního příjmu, takže na člun s echolotem nebo dokonce vlastní echolot můžeme ještě zapomenout :-D

Středa 19. listopadu 2014 v 1:13® gobek

Janko> chce to echolot,člun a hledat a hledat

Pátek 14. listopadu 2014 v 8:45® Janko
Janko

zadar> ahoj jiste jaem nemyslel kdyz bude nadr zamrzla :-) myslel jsem ppkud by nadrz zamrzla nebyla tak tam pojedem ;-)

Čtvrtek 13. listopadu 2014 v 17:42profil byl smazán

Janko> nejlepší bude,když si vysekáte dirku někde na hlubším místě, kde kapři zimují

Čtvrtek 13. listopadu 2014 v 15:09® Janko
Janko

Ahoj, za měsíc se chystáme na 3 dny na Mušov – Nové Mlýny. Prosím Vás poradil by jste mi někdo kam jít, na co chytat a rady, které by se mi mohly o této nádrži hodit? :-)

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 23:03® Janko
Janko

DASAD> Tak to u mě taky skoro né :-D nebo jako dá se tam něco chytit, ale právě kapři se vytrácejí i ze ztrácející se hloubkou :-(( jako nasazují tam vždy 100 kaprů na rok, kdy jich tak 10 – 15 za rok chytím, ale tak přece jenom tak před těma 2 rokami to bylo mnohem lepší. Chytli jsme jich tam třeba až 50. Tahle řeka, kde chytám je docela v zapadlé chatové oblasti a co já vím tak právě na ten úsek kam jezdím jezdí ještě asi 4 rybáři a jinak nikdo :-) , kdyby byla pořádná zima a ty kry odtáhli ten písek ze splavu tak by to pro tuto řeku bylo hodně dobré, nebo spíše pro tento úsek. Úseky dole po řece jsou vcelku docela hluboké, ale já mám rád tento úsek a proto se modlím, aby byla tvrdá zima a tu řeku mi to hezky vyčistilo :-)

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 23:03® Janko
Janko

n

Tento příspěvek byl editován 10.11.2014 22:06:28 uživatelem Janko.
Pondělí 10. listopadu 2014 ve 21:12® DASAD

Janko> Na tý naší řece by to spíš chtělo pořádně zaribnit už hodně dlouho tam není ani živáček.

Pondělí 10. listopadu 2014 ve 20:42® Janko
Janko

DASAD> Tohle to vím. Taky normálně chodím po venku jen v mikině a někdy i v triku :-D ale tak pořád doufám, že tohle je jen nějaký klid před bouří, a že ta zima příjde. Někteří se mnou možná nebudou souhlasit, ale té mé řece by to hodně prospělo a myslím si že všem řekám by to hodně moc prospělo ;-)

Pondělí 10. listopadu 2014 v 17:28® DASAD

Janko> Vypadalo to tam tak, že jsem si mohl dovolit shodit bundu a sedět chvíli v mikině.

Pondělí 10. listopadu 2014 v 15:14® Janko
Janko

DASAD> Jak to tam vypadalo? Já bych zase řekl, že tento rok by mohla být zima. Řekám by to hodně pomohlo, aby byl silný led a pak kry prohrnuly dno, protože poslední 3 roky mi řeka pořádně nezamrzla spíš vůbec nezamrzla na některých místech kde dřív bylo alespoň 1 a půl metru tak teď je tam 30 cm a ostatní je jenom písek :-(( chodím chytat na malou řeku a nad splavem tohle opravdu trpí. Právě proto doufám v tvrdou zimu … i když nebudu moci chodit v zimě k vodě, ale alespoň se hezky pročistí řeka a bude normální hloubka bez písku :-D

Neděle 9. listopadu 2014 ve 13:31® DASAD

Janko>Tak vzhledem k tomu jak to vypadalo včera na Nechranicích tak bych řekl, že paní Zima asi nepřijde.

Neděle 9. listopadu 2014 v 9:58® Janko
Janko

Zdravím, co myslíte, jaká tento rok bude zima? :-D mrazivá, dlouhá, plná sněhu a zamrzlých rybníků a řek, nebo klidně, krátká, s občasným sněhem? :-D

Středa 5. listopadu 2014 v 10:24profil byl smazán

anýzový.dědek> tak kolínka nejsou špatná, ale spektrum tvého radění je mnohem a mnohem širší.

Pondělí 3. listopadu 2014 ve 20:15® anýzový.dědek

zadar> ahoj zadare,moje nástraha č.1 jsou pořád kolínka ve strouhance s anýzem to snad už ví každý:-)

Pondělí 3. listopadu 2014 v 10:26profil byl smazán

anýzový.dědek> nazdar dědku, už se těším na tvé rady

Neděle 2. listopadu 2014 v 15:16® anýzový.dědek

ahoj kamarádi…

Úterý 21. října 2014 v 18:36® pilot

zadar> Zdravím Vás, po moc dlouhé době jsem opět na netu – Chytej.cz. Moje zdraví je asi už v čudu, co by jsme chtěli 75 je 75. Když budete mít chuť a čas pošlete mi osobku. Díky pilot

Pondělí 20. října 2014 v 9:51® lukino050505
lukino050505

Atik> Jednoduchý recept hlavně rychlý a levný na potřebu energie k vaření na dva dny namočit, potom dát vařit; od doby varu 10 minut vypnout, nechat vychladnout. Zkusit tuhost a popřípadě opakovat. Záleží na kukuřici, ale většinou to stačí jednou.

Tento příspěvek byl editován 20.10.2014 09:51:59 uživatelem lukino050505.