Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 25. března 2014 v 10:31® sonykarp

Grufikk > Od sportexu mam dva pruty 3.5 libry a nemužu si stěžovat,jsou to tvrdy a dobry pruty.

Neděle 23. března 2014 v 19:21® Grufikk

Zdarec borci nemáte někdo zkušenost se sportex morion 3.66 3lb ?

Pondělí 17. března 2014 v 10:16® thundarr
thundarr

macek2> Ahoj, pokud myslis ty Babanky, kdysi jsem je pouzival celkem hodne, ale od jinych vyrobcu. Ted se drzim spisehacku Super Long Shank od Ashimy, popripade jineho vyrobce, a kdyz potrebuji chytat ve vazkach nebo na rece … Pouzivam Heavy carp. Nerikam ze ten SLS nejse pouzit vsude, ale jistota je jistota. Prece jen jsou tohle hacky z tencich materialu.

banany jsem prestal pouzivat protoze jsem jednoduse nasel neco co mi vyhovovalo vice. a stavalo se mi ze pri nahozu se mi motaly. Nicmene i to jde osetrit nejakym PVA uzlikem …

Neděle 16. března 2014 ve 22:00® macek2
macek2

Ahoj lidi,používáte někdo háčky Carp ´R´ Us Háčky Longshank Nailer Hook ?? je to opravdu takový zázrak jak o něm píšou:?napište své zkušenosti,dík.

Sobota 8. března 2014 ve 22:02® timbab
timbab

alchymistaskota> Není zač, měj se.

Sobota 8. března 2014 ve 21:55® alchymistaskota

timbab>

tak ho prubno:-) a uvidíme,díky za odpo a ať to jezdí!-) čus

Sobota 8. března 2014 ve 21:49® timbab
timbab

alchymistaskota> Taky chytám na Awu.To jsou dobré vlasce( teda jak které)Ale tak i tohle šímo nějakou službu udělá.

Sobota 8. března 2014 ve 21:43® alchymistaskota

timbab> nazdar, ju holka mi chtěla kupnout AWA – Shimu,ale vnutil jí tendle,že je to výhodnější,..Myslím si svý,a ty jsi mi to potvrdil,..(holce to říct nemožu)…AWa je odzkoušená,mám s náí jen ty nejlepší zkušennosti..

Sobota 8. března 2014 ve 21:34® timbab
timbab

alchymistaskota> Čest, no zrovna zázrak to není ale chytat se na to dá.Asi jako na všechno.To máš jako vlasce Extra carp atd.Předpokládám že máš to 1000m balení že ?

Sobota 8. března 2014 ve 21:20® alchymistaskota

Zdravím hošani,měl bych na Vás dotaz.. Zná někdo blíže vlas BLUE WING fy Shimano?… Holka mi koupila k svátku novej vlas,protože jsem si chtěl nějakej kupnout,tak mi koupila tento.. Já sice Shimo zrovna 2 x nemosím,ale nevyhodím ho,že,navíc když je to v blistru velkého balení… díky

Pondělí 3. března 2014 ve 21:21® FANY
FANY

Ahoj, chytáte už nekdo na hněvkovickej prehrade na boilie? já zatim ne,ale nemuzu se dockat :-)

Pondělí 3. března 2014 v 18:40® sonykarp

Ahoj mam dotaz,mohl by mi někdo poradit? 21 března jedem na vikend na Labe v okoli Lyse n Labem.Jsem kaprař začatečnik a rad bych si zachytal a nejen vyhazel krmeni a nic.Cemu bych měl věnovat pozornost ajake bych měl zvolit boilie nebo pelety?A zda mam použivat metod mix nebo ne .Předem děkuji za rady Sony.

Sobota 1. března 2014 ve 14:04profil byl smazán

Lenča> nebude, nevadí :-)

Úterý 25. února 2014 v 18:04® timbab
timbab

Mr.Štikáč> A co tím chtěl básník říci?

Úterý 25. února 2014 v 17:42® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

Boilis a podobny sragoroviny !!!! Neni nad klasiku !!! :-D

Neděle 23. února 2014 v 17:58® nurse02
nurse02

Jaké máte oblíbené značky a modely kaprových teleskopů?

Úterý 18. února 2014 ve 13:32® Lenča
Lenča

zadar> a není to boilies pak slané? nevadí to těm rybám…

Pondělí 17. února 2014 ve 13:51profil byl smazán

Lenča> To budeš mít asi problém. Ty konzervanty nejsou nic moc. Je docela dobrý dávat boiles do soli, je to laciný a opravdu to vydrží a kvalita zůstává.

Neděle 16. února 2014 ve 22:52® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Lenča> Teda nejsem žádný expert, ale když si něco občas udělám, něco dám sušit a něco vezmu do práce a dám to vakuovačky, v lednici to pár týdnů vydrží, když to dám vakle na mráz a posléze vytáhnu je to jak čerstvé a vůni si to perfektně uchová.

Neděle 16. února 2014 v 19:32® thundarr
thundarr

Lenča> Tak spousta firem dela konzervanty… treba u mikbaits zeptat se na konzervant od CCMoore … jinak se da skomzrejme konzervovat treba v soli, tak ale dehydruje takze boilie ztvrdne.

Neděle 16. února 2014 v 17:15® Lenča
Lenča

Zdravím, chci se zeptat a nechat si poradit… :-) vyrábíme vlastní boilies a potřebovali bychom nějaké tipy na konzervaci boilies. My máme ve zvyku po uvaření sušit a pak do mrazíku, ale chtěli bychom něco, abychom ho nemuseli namáčet do nějakých olejů a pod. Představujeme si nějakou sušinu, prášek který přidáme už do směsi… jak to dělají prodejci boilies, že po je pořád takové měkké jakoby bylo čerstvě uvařené… Díky za tipy a pište pište… :-D

Středa 12. února 2014 v 19:16@ PIFA

karebi30> Chci se zeptat, odkud máš ten kufřík, můžeš mi napsat webovou adresu obchodu a případně cca cenu, moc se mi líbí ale zatím jsem ho nikde na internetu nenašel Díky

Úterý 11. února 2014 v 15:27® thundarr
thundarr

Jenda17> Dobrej dotaz, ja mam radeji ryby od 2 do 6 kilo .. takze pro mne to zajimavy neni :-D

Neděle 9. února 2014 ve 21:34® Grufikk

zdar chlapy nemá z vás zkušenost s prutama Shimano tribal supressa nebo diamond nebo long cast jak při náhozu lítají v 3,66,3 lb ? díky za odpověď

Čtvrtek 30. ledna 2014 v 1:12® Miras1
Miras1

Jenda17>No jasně že by byl ,něco o rev.bys měl?

Odesláno prostřednictvím aplikace SmartChytej.
Středa 29. ledna 2014 ve 23:20® Jenda17

Chci se zeptat jestliže by byl pro rybáře zajímavý revír s kapry a amury od 6 do 21 kg kus

Středa 29. ledna 2014 v 0:40® karebi30
karebi30

Ahoj, dnes mi dorazil tento mazel můžu jen doporučit je to vážně pecka.

foto/diskuze/kaprarina/2014/th-img104600.jpg
Úterý 28. ledna 2014 v 9:48® thundarr
thundarr

hraji> jop jop akce byla pekna a lidi bylo celkem dost … :-D

Pondělí 20. ledna 2014 v 10:39® hraji
hraji

V sobotu 18. ledna se konala v Břeclavi skvělá akce Carp show Moravia 2014. Jednalo se již o 8. ročník tohoto setkání kolegů, kteří se věnují převážně lovu naší nejoblíbenější ryby. Řada poutavých přednášek přilákala velké množství lidí, a dokonce nejen rybářů. Absolutní špička byla profesionálně zvládnutá hodinová přednáška Jakuba Vágnera. Sál plný do posledního místečka a ticho jako v kostele. Žádná jiná přednáška nebyla tak tiše a pečlivě sledovaná. Jakub ví, že profesionální prezentace i třeba banální skutečnosti lidi přitáhne. V této věci je to prostě profesionál, který asi nemá v tomto oboru konkurenci. Mimo jiných známých tváří kaprařiny tam hovořil i Josef Konopásek o mistrovství světa ve feederu v Jihoafrické republice, kde se také lovili převážně kapři. Organizátoři udělalikus výborné práce a akce se vydařila.

Sobota 18. ledna 2014 ve 23:23® nnnap
nnnap

Janko> janko víš, že ryba jako taková a kapř obzvláště, je tvor s aktivitou závislou na teplotě? Kapř je taková SJK- Středoevropská Jakubova Anakunda. Já bych ho nechal v klidu. Myslíš, že o tebe stojí? Máš čas mu natrhat tlamku od května. To zas on bude rád. To jo.

Tento příspěvek byl editován 18.1.2014 22:24:11 uživatelem nnnap.