Chytej.cz

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.765 příspěvků, z toho 5765 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 4. listopadu 2014 v 18:18® Petr64
Petr64

malamut> Koordinátor a jeho rodiče provozujou gaučing pouze o víkendu.Celej tejden sou venku v lese.:-) Tak já mám prac podmínky furt stejný.Remcáním si nepolepším,ale ulevím.:-)

Pondělí 3. listopadu 2014 v 19:59® malamut
malamut

Petr64> Ten koordinátor se na ně vyflákne, dá si granule z misky bude chrnět na gauči :-) Soutoky dobrý jsou, ale když jsou dobře dostupný, tak je tam taky dost tlak, tenhle dostupnej je, ale co, zkusit to můžu :-) U zakázky remcám, neb si smlouvu představujou dost jednostranně, a na to jebu, nejsem cvičená vopice a oni nemaj, kdo by to udělal, já se na poslední chvíli neposeru, těch pár drobnejch mi nestojí za to, dělat si starosti, byť jen na chvíli.

Pondělí 3. listopadu 2014 v 19:37® Petr64
Petr64

malamut> Soutoky sou dobrý.Já byl v létě na Berounka a Vltava a taky dobrý.:-) U každé nové zakázky remcám vždycky.Stačí ale,aby byla nějaká voda v okruhu 10km a chodím do práce rád.:-D Nechám jim něco na zub pod dřevníkem a pořídím si koordinátora pohybu po pozemku.:o))

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110348.jpg
Pondělí 3. listopadu 2014 v 19:32® Petr64
Petr64

timbab> V to doufám.Beru si jako na každou stavbu 2 litry masńáků do futra.Když krmím,chci čudle.:-)

Pondělí 3. listopadu 2014 v 19:27® malamut
malamut

timbab> jako v Pardubkách na soutoku Labe a Chru? Zkusím to, snad něco příjde, o hovno půjde, když tam budu.

Pondělí 3. listopadu 2014 v 19:25® malamut
malamut

Petr64> no jo, bednění na loděnici, stavěj novou, akorát jsou kluci po akcích, tak tam pojedu se dvěma třema, co jsou k dispozici, ještě jsem dnes posílal změny ve smlouvě, tak uvidím, on to žádnej životní kšeft není, daleko a vůbec, cena taky nic heiss, ale ten soutok mi to staví do jinýho světla :-) Mezi ježkama hlodavci spát nechtěj, chrněl jsi na ježčí kůži? Není to dobrý :-) Nech jim v chaloupce něco na zub a oni neuškoděj, navíc tě příští rok odměněj mladejma :-)

Pondělí 3. listopadu 2014 v 18:46® timbab
timbab

Petr64> Ale ryby tam jsou.

Pondělí 3. listopadu 2014 v 18:28® bobina2007
bobina2007

http://bobina2007.rajce.idnes.cz/…tinany_2014/

Pondělí 3. listopadu 2014 v 18:06® Petr64
Petr64

malamut> Můžou bydlet pod dřevníkem.Je tam plno listí,teplo a sucho.Ježci si to vychvalujou.:o)) U soutoku máš zakázku??

Pondělí 3. listopadu 2014 v 9:09® malamut
malamut

Petr64> kdo by bydlel ve dřevníku, když je k dispozici chaloupka :-) Oni to taky nemaj jednoduchý, zima na krku, moc žrádla už venku není, nechtěl bych bejt mrňavej hlodavec :-) Tak Pardubky jsou přiklepnutý, je to přímo u soutoku Labe a Chrudimky, tak asi vezmu kačenový rákosky, čtyři rybky a nahodím, když je moucha na vodě, není záběr vyloučen :-)

Pondělí 3. listopadu 2014 v 6:35® Petr64
Petr64

malamut> Koukal sem na mapu a je to kolem jezu hodně mělký.Sice tam někaký jámy sou,ale asi nic moc.Uvidím na místě.

Pondělí 3. listopadu 2014 v 6:34® Petr64
Petr64

malamut> Nojo.Vlezli kam neměli a do košíku se jim nechtělo.Venku ve dřevníku mi nevaděj.

Neděle 2. listopadu 2014 ve 20:22® malamut
malamut

Petr64> já tam přímo pod jezem chytával, ale jak to tam vypadá teď, to netuším.

Neděle 2. listopadu 2014 ve 20:19® malamut
malamut

Petr64> to vypadá, že jsi pozabíjel nějaký myšice, jsou chráněný. Já to jako kámoš hlodavců neschvaluju a plšáci taky ne.

Tento příspěvek byl editován 2.11.2014 19:20:27 uživatelem malamut.
foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110314.jpg
Neděle 2. listopadu 2014 v 19:44® Petr64
Petr64

pilot> Budu muset kouknout na fotomapu.Jezy mám v rámci čudlařiny rád.Je tam nějaký omezení,nebo se dá lapat přímo pod jezem?

Neděle 2. listopadu 2014 v 19:41® Petr64
Petr64

malamut> To já teď lovil v jiných vodách.:-D Na čudle až zejtra.Docela se ale začínám těšit na ty Opatky.Bude to trochu změna.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110301.jpg
Neděle 2. listopadu 2014 v 10:49® malamut
malamut

Petr64> tak včera u nás na Dolcích, kudlička asi 35 a candátek o něco menší, ale docela jsme se na Severce přiožrali, takže dobrý, i rybky byly za krajíček, tak to snad rozplavaly :-)

Neděle 2. listopadu 2014 v 10:46® malamut
malamut

pilot> já tam už dlouho nebyl, ale podle mapy se to pod jezem moc nezměnilo, u jezu jo, ale tam se to měnilo i z roku na rok a výrazně, nad jez jezdil kámoš sumcovat a semtam něco lapil. Dneska už se mi nechce jezdit přes 50km, takže vymetám Třemku a semtam Rozkoš :-) Možná na štikuli bych tam zajet mohl, už snad pět let plánuju zmasení nějaký vhodný, ale nějak se mi vyhýbaj :-)

Neděle 2. listopadu 2014 v 9:50® pilot

malamut> Zdravím, takže nad Opatovickým jezem je to samý sumec i 30 cm, je nich hafo a vezmou si všechno i boilis. Pod jezem, až bude kolem břehu křísť, tak potom na štiky, ale to chce dost rybiček. Zdravím.Pilot

Pátek 31. října 2014 ve 22:34® malamut
malamut

Petr64> to jsi pořád daleko, Litomyšl je flák cesty, ale na peďáku tam byly pěkný holky, teda je to už dýl :-) Ten rámeček ani nevím, jak funguje, to bude asi podle stáří příspěvku. Řeším teď jak dopravit do Plzně čtyři plchy, protože stržit jedenáct kil a najet skoro 600km není úplně dobrej byznys :-) Až budeš v těch Opatovicích, mrkni na leteckou fotomapu a prohlídni si Labe, spíš tam za elektrárnou, jsou tam pěkný místa.

Pátek 31. října 2014 ve 21:51® Petr64
Petr64

malamut> Ááá.Už seš modrej.:-) Začínám pronikat do tajů.pivo

Pátek 31. října 2014 ve 21:50® Petr64
Petr64

malamut> Letos se nějak pohybuju ve tvým okolí.Litomyšl,Nový Město,Nový Bydžov,Solnice a Opatovice nad Labem.Třeba se dostanu ještě blíž a na to pívo zajdem taky.:o)) Teď koukám,že máš růžovej rámeček u nicku.Já modrej a starší sou bílý.To znamená co?Ještě se seznamuju s místním systémem.

Pátek 31. října 2014 ve 21:19® malamut
malamut

Petr64> jo, tam jsou celkem dobrý kluci, osobně jsem se setkal na R s Kačou, maj tam maringotku, tam co jsme tenkrát byli. A pivko jim chutná, tak aby ses vůbec dostal k vodě :-) Já bych měl dělat příští týden snad něco v Pardubicích, a je to u řeky, tak třeba nahodím, stejně v práci akorát zdržuju a překážím :-)

Pátek 31. října 2014 ve 20:50® Petr64
Petr64

malamut> Už su ve spojení s pár místníma.Uvidím,ja­kej bude režim na stavbě a podle toho se zařídím.K vodě se ale určitě dostanu a doufám,že i na pívo s některejma kolegama,který znám jen z plkání na netu.:o))

Pátek 31. října 2014 v 7:54® malamut
malamut

Petr64> vše bylo jinak, jeli jsme na Třemku, lidí po kokot, ale večer klid, bohužel i od candátů :-) To Labe v Opatovicích je zajímavý, ale místama dost nepřístupný. Myslím, že ty se tam vyřádíš, jestli najdeš nějakej šikovnej flek, čekat tam můžeš prakticky jakoukoliv rybu, je tam někde kus hájenej, od výtoku z elektrárny, tam v zimě jezdili drancovat parmy, tak se to zavřelo, snad to ještě platí.

Čtvrtek 30. října 2014 v 17:28® Petr64
Petr64

malamut> Výsledek sem si domyslel.:-) Ještě příští týden NMnM a pak se stěhujeme do Opatovic.Přemej­šlím,že si udělám čas na Labe.:o))

Úterý 28. října 2014 v 7:41® malamut
malamut

Petr64> no jo, to jsou jiný vody, než tady u nás :-) Jedem dnes na R, nahodím rybky a vysedím candáta, jsem se rozhod :-) Před třema rokama jsem tam o tomhle datu lapil celkem slušnýho úhoře a bylo do strašlivý dilema, jestli ho zmasit, nebo pustit, když je nesmyslně hájenej, výsledek si domysli :-)

Pondělí 27. října 2014 ve 20:40® Petr64
Petr64

malamut> dneska byla cesta.Brno-Rychnov mlha a pak azůro.Ještě že sem měl trochu času,zajít na čudle.:o)))

Jednovouse u nás vysazujou už pár let a daj se nachytat jedlí i v centru.Raději ale jezdím na jih,kam vytahujou matadóři z dunaje.:o)))

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110215.jpg
Pondělí 27. října 2014 v 8:05® malamut
malamut

Petr64> prostě správnej čas je ten, kdy je v poledne slunce nejvýš a stín ukazuje na sever, vše osatatní je paskvil, který nemá opodstatnění. Dřívější tma mi taky nevadí, když si ráno sednu do putyky, můžu dřív domů, aniž bych šel nalitej za denního světla, v létě tam musím čekat do setmění a to bejvá občas dost náročný :-) Mníky bych taky dal, tady kousek od nás vysazovali a něco se tam už i lapalo, ale prckové, to je škoda lovit, tak snad dvakrát třikrát vyjedem někam dál.

Pondělí 27. října 2014 v 6:39® Petr64
Petr64

malamut> Tady ty přechody sou mi téměř šumafuk.Jen když poslouchám nářky v médiích,tak už hodně lidí neví,že zimní čas je ten originál.:-) Ještě asi tři tejdny budu v MNnM a pak začne u nás sezona mníků.Dřívější tma mi vlastně trochu vyhovuje.:-D