Chytej.cz

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.765 příspěvků, z toho 5765 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 9. prosince 2014 ve 22:54® timbab
timbab

Petr64> Vypadá to dobře.

Úterý 9. prosince 2014 ve 21:41® Petr64
Petr64

Eren> Su rád,že umím vytočit číslo na founu a zapnout noťas.Zlatý dopisování.:o)))

Úterý 9. prosince 2014 ve 21:15® Eren
Eren

Petr64> Aspoň to si vygůgli :-)) ))))))))) Lenochu :-))

Úterý 9. prosince 2014 ve 21:09® Petr64
Petr64

Eren> Jéžiši.V jaké je to řeči a měně??:o)) Díky za odkaz.

Úterý 9. prosince 2014 ve 20:50® Eren
Eren

Petr64> http://www.vismania.nl/…0m_9677.html

Zdarec

Úterý 9. prosince 2014 ve 20:09® Petr64
Petr64

timbab> Nemůžu nikde vygůglit,za kolik se to prodává.:o(

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110966.jpg
Úterý 9. prosince 2014 v 19:13® Petr64
Petr64

timbab> Jo.Zrovna to vybalovali a ani to ještě neměli naceněný.Za ty prachy na to mý chytání (cca 5× do roka) bohatě stačí.

Pondělí 8. prosince 2014 ve 21:17® timbab
timbab

Petr64> To je SPRO?

Sobota 6. prosince 2014 ve 20:58® Petr64
Petr64

malamut> Tak v pondělí jedu zase do HK.Koupil sem si nový hračky,takže se s něma budu pohybovat v Malšovicích v podjezí.Snad tam letos ještě nesedl černej pták. Opatky asi budou letošní zimu obstojně odrybněný.:o(

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110909.jpg
Pátek 28. listopadu 2014 v 10:36® malamut
malamut

Padis> to možná s plavkou nebo feederem a červama jo, ale nebudu mít čas sedět u prutů a číhat. Místní co jsem viděl, tam asi zkoušeli nějakou bělobu nebo kapříka, ale úspěch jsem nezaznamenal, to ale neznamená, že tam nejsou :-) Ale vypadá to, že snad do týdne by se tam mohlo začít, tak uvidím :-)

Pátek 28. listopadu 2014 v 9:43® Padis
Padis

malamut> Tak tak před pár roky to byl od soutoku nahoru samej sumcař.Teď už tam moc nejsou nebo spíš už nejezdí.Jinak soutok je dobrej myslím že bys tam zachytal i teď/cejn,os­trá,nosák/.Jo Čičák na ten jsem také kdysi chodíval.

Středa 26. listopadu 2014 ve 22:54® malamut
malamut

Petr64> blbý je, že to nesere ty, které by to srát mělo a kteří jsou placeni za to, aby konali. Tak trošku obrázek celýho Svazu, zejména VČÚS, ale co naděláš, prachy jim jdou pěkný, kapr se sype, hlavně od spřátelených chovatelů, občas nějakou blbost až debilitu do BPVRP prosaděj, aby nasrali členy, prostě klídek a smrádeček. Ale hlavně že je na sportování a další kokotiny, který s hospodařením na revírech přímo nesouvisí, taky kdo by dnes chtěl hospodařit, když může sportovat.

Středa 26. listopadu 2014 ve 22:26® Petr64
Petr64

malamut> Vypadá to.že odstřel se nekoná.Kdyby po nich někdo vypálil každý ráno pár broků,nebylo by jich tu tolik.Je to mrcha chytrá.Ráno před rozedněním nalítávaj někam do okolí Opatovickýho splavu a v 7–8hodin odlítaj trávit někam na jihozápad.Už sem viděl hejna cca o 50ti kusech.:-((

Středa 26. listopadu 2014 ve 22:12® malamut
malamut

Petr64> byl jsem na pivku řešit část těch Pardubek, netuším, jak to tam s kormoránama vypadá, ale vzhledem k tomu, že je tam areál MO HK, a tedy rybochovný zařízení, asi by odstřel neměl bejt problém. Nicméně žijeme v týhle žumpě, kde kdejakej černej parazit má větší práva, než původní, neškodící druhy, jednou na to dojedem.

Středa 26. listopadu 2014 ve 20:27® Petr64
Petr64

Tady se toho asi moc nenakecá.CO??:-)

Středa 26. listopadu 2014 v 19:24® Petr64
Petr64

malamut> No.Když vidím každej den,jak v luftě kopírujou tok Labe stále početnější hejna kormoránů,tak mám pocit,že ryby spíš než mazaný, budou za chvíli vymazaný.:-((

Tento příspěvek byl editován 26.11.2014 18:25:00 uživatelem Petr64.
Středa 26. listopadu 2014 v 16:26® malamut
malamut

Padis> to uvidíme, vzhledem k tomu, že tam budu opět pracovat, tak žádný velký vymejšlení nehrozí, rybku na dno, pípák naplno, ale lepší tak, než se k vodě nedostat vůbec. Určitě bych se na ten soutok mrknul někdy koncem jara nebo v létě, jestli bude příležitost. Před asi třema čtyřma rokama jsme tam s kámošem jeli na dravčí zahájenou a zkusit trumany na Čičáku, ale závodili tam na dračích lodích, tak jsme skončili o pár kiláků vejš a to bylo peklo, samej sumcobijec, samej bivak nebo maringotka, prostě o hovně.

Středa 26. listopadu 2014 v 16:00® Padis
Padis

malamut>Třeba Chrudimka překvapí.

Středa 26. listopadu 2014 v 8:29® malamut
malamut

Petr64> jo to bude ono. Je zajímavý, že sis pro zero musel dojet až do HK, ale co, vše je jednou poprvé a žádná ostuda to není, tam jsou ryby mazaný a maj za ušima :-) Mě ty pardubky asi dopadnou, tak taky zažiju novinku, pracovat v prosinci, tedy pokud se dohodnem na penězích, neb přišli s nápadem dělat jednu ze zakázek v hodinovce, řekl jsem jim tedy za kolik bych to viděl a čekám na reakci :-) Akorát s rybama tím pádem bude nejspíš konec, neb v tý Chrudimce žádnej úspěch nečekám.

Úterý 25. listopadu 2014 ve 21:34® Petr64
Petr64

malamut> Jen jednou a a letos poprvé.:o) Jsme na penzionu „U mlejna“.To bude asi to,co myslíš.:o)

Úterý 25. listopadu 2014 ve 21:10® malamut
malamut

Petr64> ZERO je asi to, na co nejsi zvyklej, ale v HK to zažíváš :-) Já jsem otrlej, takže mě nepřekvapí, prostě NULA :-) V Malšovicích je nějaká ubytovna kousek od Bejkovny, to je starý rameno a dřív se tam chytalo docela dobře, dnes netuším, dlouho jsem tam nebyl. No a naproti je areál MO HK.

Úterý 25. listopadu 2014 ve 21:02® Petr64
Petr64

malamut> Tak v Malšovicích kousek od jezu sme na ubytovně.:o)) Hele Pavle??Co je to ZERO??

Pondělí 24. listopadu 2014 ve 23:33® malamut
malamut

Petr64> tam se snad i plavačkovalo závodně, na nějakým úseku, hlavně aby byly výsledky :-) Pod Malšovickým jezem to bejvalo docela dobrý, a co jsem ti radil pod hasičema taky, tak se nezapomeň pochlubit, já už si zvykám na zero, ale třeba něco zubatýho ještě trefím :-)

Pondělí 24. listopadu 2014 v 19:21® Petr64
Petr64

malamut> Teď sem si po včerejšku nějak oblíbil Orlici.6,5m hloubka......to je sen.:o))

Sobota 22. listopadu 2014 ve 21:33® malamut
malamut

Petr64> nad jezem je soutok, když přejdeš novej most, takovej oblouk přes Chrudimku, dojdeš na špici soutoku. V tý Chrudimce bylo celkem živo od nějakejch asi plotěk a tak, by sis mohl snad zalapat, co chodili chlapi od Labe, tak bez úspěchu, ale ty jsi jiná liga, oni neměli dlouhý bidlo :-) Zkusím vyšátrat nějakou fotku.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110674.jpgfoto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110675.jpg
Sobota 22. listopadu 2014 ve 21:21® Petr64
Petr64

malamut> V Pardubkách se asi zastavím ve čtvrtek po poledni.Chci jít nad splav.Tady v Opatkách už řádí černej mor.:o(

Pátek 21. listopadu 2014 v 7:53® malamut
malamut

Petr64> no jo, ono bylo počasí trochu na hovno, tak ti to snad vyjde a něco polapeš :-) Černý zmetkové serou všechny, někteří serou dokonce i nerybáře :-) Já se možná budu vracet do Pardubek, jsou tam ještě dvě akce, který snad dopadnou, to by bylo, abych od toho soutoku odjel s nulou :-)

Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 21:43® Petr64
Petr64

malamut> Půl hodiny sem byl,ale chcalo,tak sem seděl pod mostem na hodně mělké a rychlé vodě.Jeden záběr a nic.Navíc máme blbou ubytovnu a do hospody je to daleko.Nemám ani náladu tlačit se někam k vodě.Od pondělí to ale bude lepší.Našel sem ubytování s hospodou a pár metrů od vody.Horší je,že sem dneska sledoval dvě docela početný letky černých zmetků.:o(

Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 21:22® malamut
malamut

Petr64> Tak jak to s tebou vypadá? Dostaneš se k Labi a jsou nějaký úspěchy?

Čtvrtek 13. listopadu 2014 v 8:44® malamut
malamut

Petr64> přímo z areálu elektrárny vede silnice na popílkoviště a vede přes Labe, u toho mostu to nevypadá špatně, je to účelová komunikace asi jen pro potřeby elektrárny, neb silnici nekříží, ale vede nad ní. Tak se tam zeptej, jestli ji můžeš použít, to bys měl ideální, nebo se na ty zákazy vyser, jízdou po polní cestě nikoho neohrozíš ani nikomu neublížíš. http://www.mapy.cz/letecka?…

Pak je tam ještě takovej písák, tedy jsou tam tři, ale jeden hned za elektrárnou, a kdysi na OÚ v Opatovicích vystavovali povolenky k vjezdu, se tam zeptej, jestli třeba neplatí všude na těch zákazech, za to nic nedáš, ale kolem toho mostu to vypadá dobře. A nezapomeň, že když makáš a nemáš moc času, tak můžeš lapat dýl :-)