Chytej.cz

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.765 příspěvků, z toho 5765 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 14. října 2014 ve 20:42® feeder-cejn
feeder-cejn

timbab> Joo tak za tohle ty přeji aby ti zabrala životní ryba a u břehu se ti vyřízla. ;-) Jen si dělám prdel. ;-)

Úterý 14. října 2014 v 16:47® timbab
timbab

feeder-cejn> To je dost blbý :-))

Úterý 14. října 2014 v 16:35® feeder-cejn
feeder-cejn

Šel bych na ryby :-(( Ale nemám čas :-((

Pondělí 13. října 2014 ve 22:14® malamut
malamut

feeder-cejn> RS nezmění vůbec nic, když Krásovým testerům posbírá noty za nonstopku, tak je maj v Přelouči do týdne zpátky. Do kempů a podobnejch lágrů se bojí vkročit, takže jediný, co může kontrolovat, jestli nechytám nonstop (nechytám, umím nalovit ve dne, v noci hovno vidím a hlavně v noci makaj jen kurvy a zloději, a rybolov práce je), anebo jestli náhodou nemám ve vezírku rybu z předešlýho dne, to je specialita ve VČ, tohle zajímá VČÚS, když jsem se zeptal, proč to je, soudruh Bialek mi odpověděl, že je to opatření proti vyměňování úlovků, nějak si to nedovedu vysvětlit, ale on to myslel vážně, docela by mě zajímalo, kolik za ty svý idiotštiny bere, z kapes členů.

Pondělí 13. října 2014 ve 21:47® feeder-cejn
feeder-cejn

malamut> Tak to bych se nasral, nemám rád psy na volno, a jestli byl agresivní tak muj pit by to jistil. ;-) RS by mohla něco změnit ale musejí to začít brát vážně(samozřejmě ne všichni) a vybudovat si respekt. 9-)

Pondělí 13. října 2014 ve 21:00® malamut
malamut

feeder-cejn> Vřešťov je v prdeli už delší dobu, to by se museli na VČÚS (předpokládám, že on je uživatel revíru) zabejvat jinejma problémama než se zabývají. Ale to je i v kempu na Rozkoši a asi i jinde. RS s tím udělá hovno, o víkendu na Třemce trojice vandráků odněkud od Rychnova, vypadalo to kolem nich jak v cikánským lágru a o nonstopce nepochybuju, naštěstí uměli hovno. To samý asi před třemi týdny, carpležení a v půl šestý ráno při příchodu k vodě tam po mě vystartoval zvyjebenej čokl, navolno a v lese, všichni chrápali a samozřejmě bylo nahozeno. Bylo by dobrý mít sebou myslivce aby sabáku sundal, i když nemůže za to, že má pána zmrda, ale co, jinak to asi nepůjde.

Pondělí 13. října 2014 ve 20:49® malamut
malamut

Petr64> zdarec Petře, dnes na T spousta kapříků, jeden zmasen, na Rozkoši to o víkendu prej vůbec nešlo, zítra zkusíme u nás candáty, snad, kam máš namířeno?

Pondělí 13. října 2014 ve 20:19® timbab
timbab

feeder-cejn> No je to těžký.

Pondělí 13. října 2014 ve 20:13® feeder-cejn
feeder-cejn

timbab> To ja vím jak to ma RS, ale jdou do toho tak mají dělat co se očekává, samozřejmě všeho z mírou :-)

Pondělí 13. října 2014 v 19:40® timbab
timbab

feeder-cejn> To je relativní, RS děláš dobrovolně a máš za to max povolenku.S tím když jdš po práci ve volném čase, benzín ti nikdo nezaplatí, tak si přece nenecháš rozbít hubu.

Pondělí 13. října 2014 v 19:08® feeder-cejn
feeder-cejn

timbab> Přesně, ale jak říkám zase já může zato rybářská stráž co se děje u vody. Jak jsem psal přijel měl sebrat povolenku ale oni ho vysloveně poslali do pr… , a co von? No šel do pr… ,tohle nepochopím když se přece bojím tak nedělám RS.

Pondělí 13. října 2014 v 19:00® timbab
timbab

feeder-cejn> Já říkám pořád, že povolenku má dneska kdejakej vandrák.

Pondělí 13. října 2014 v 18:47® feeder-cejn
feeder-cejn

timbab> No máš pravdu kemp zato nemůže, ale ty rybáři sou všichni prasata,opravdu za celý můj život jsem tolik prasátek neviděl a to jsem toho zažil hodně. Jediný normální rybář tam byl taky poprvé a jsem rad že tam byl jinak bych se tam zbláznil, zdravím Lukáše ;-) To mě vždycky potěší když u vody poznám někoho normálního na pokec. Takže kolegové Velký Vřeštov nebrat! :-(( A kdo nevěří jak tam jede a uvidíte :-D Ale doporučuji připravit si pevné nervy ;-)

Pondělí 13. října 2014 v 17:23® timbab
timbab

feeder-cejn> Tak ten revír vůbec neznám :-)) A za ty problémy nemůžou kempy ale tidobytci, co v nich jsou (samozřejmě, že ne všichni v kempu jsou dobytci).

Pondělí 13. října 2014 v 7:40® feeder-cejn
feeder-cejn

timbab> No třeba můžeme rozebrat revír Velký Vřeštov. To je hrůza, byl jsem tam první týden prázdniny, byla to katastrofa, tahal jsem kapřici 42–45 max ale o víkendu masakr co metr to vlasec karavany všude, nebylo si ani kde sednout, je tam zákaz zavážení a zanášení nástrah a návnad co samozřejmě porušovali rybáři z karavanů. Když si toho všimla rybářská stráž tak malém dostala od nich přes hubu. No je to hrůza děs ten revír je zničení. Zrušit kemp, a autům s písmenem L na SPZ dát zákaz vstupu. Za týden dovolené jsem tam zažil hádky více než za celý rok. Ale poučil jsem se už nikdy do žádného kempu.

Pondělí 13. října 2014 v 5:53® Petr64
Petr64

feeder-cejn> Jestli se dostanu s bolo k Metuji,tak něco večer,nebo zítra večer nahodím.Bude to tam asi sranda,protože sem tu vodu nikdy neviděl.:o)

Neděle 12. října 2014 ve 22:15® timbab
timbab

feeder-cejn> Tak něco nadhoď.

Neděle 12. října 2014 ve 22:07® feeder-cejn
feeder-cejn

Chlapci pojďme rozjet nějaké téma. Aby to tady trochu žilo. ;-)

Neděle 12. října 2014 v 19:23® Petr64
Petr64

Pavle.Cejny masím já a zejtra se stěhuju tam k vám nahoru.:o))malamut>

malamut>

Sobota 11. října 2014 ve 21:11® feeder-cejn
feeder-cejn

Jak se vám daří u vody? Mě dobře ale to listí je hrůza.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img109980.jpg
Sobota 11. října 2014 v 8:50® feeder-cejn
feeder-cejn

malamut> Tak teď to čtou, chystají vybavení, a jedou, břehy plné rybářů, jo a sou tam sumci berou hlavně na vláčku. Tak břehy plné rybářů a na vodě loďka s pánem který vláčí. :-D ......... Jo někdy se tam půjdu podívat, ja mám rád svoje místečka. Jo když kapr nezabere tak ho koupím chci aby děti měli něco ve vaně. :-)

Sobota 11. října 2014 v 8:22® malamut
malamut

feeder-cejn> taky nejím polívku, ale naši ji rádi, tak přece nepůjdou kupovat hlavy ke kádi. 24.12. asi moc kaprů nelapneš, na to bych nespoléhal a kupovat kapra je strašná představa, to bych zažít nechtěl :-) na tu Třemku někdy mrkni, je to pěknej revír, ale musíš ji znát trochu, teď je málo vody, ale lapat se dá dobře, ve čtvrtek jsem si tam pro dva byl.

Sobota 11. října 2014 v 8:12® feeder-cejn
feeder-cejn

malamut> Ja jsem si dal letos cíl 24.12.že půjdu na ryby a chytím vánočního kapra. Tak jsem zvědav jestli to klapne, kdyby to nevyšlo tak Tesco to jistí. :-D Ja ryby jim ale polévce jsem nikdy nepřišel na chuť.

Sobota 11. října 2014 v 8:00® malamut
malamut

feeder-cejn> aha, do Borohrádku jsem jezdíval z HK i na kole, k jezu, pěkná voda, i ryby tam nějaký bejvaly. Třemka je Les Království nad Dvorem, máš to kousek. Potřebuju ještě dva kapry zmasit, ať maj naši na Vánoce na polívku :-)

Sobota 11. října 2014 v 7:47® feeder-cejn
feeder-cejn

malamut> Ano jsem v MO Jaroměř. Jsem tu v Jaroměři první rok, takže zatím to tu poznávám, předtím jsem byl MO Brohradek tam to bylo super ale přestěhoval jsem se, tak jsem přestoupil. Jaroměř zatím hodnotit nemohu jsem tu krátce. Třemku neznám. :-(( Jedu dnes na ryby ale kam to ještě uvidím ale asi klapne labe :-) Hradec je zaz pravda že než aby prodali revír tak si nechají vrtat koleno ;-)

Sobota 11. října 2014 v 7:28® malamut
malamut

feeder-cejn> jinak koukám, že jsi z jaráku, tak to asi budeš v tý pražský MO, co má téměř nulový brigády a ani metr revíru, v Jaráku tam kokot Dušánek loví dušičky :-) Jinak dnes jedu na Třemku, se stav :-)

Sobota 11. října 2014 v 6:55® feeder-cejn
feeder-cejn

malamut> Ok překlik.

Sobota 11. října 2014 v 6:49® malamut
malamut

feeder-cejn> ono to patřilo jinýmu, jen jsem se překlikl, potud tedy omluva. Jsem sice v MO HK, ale bydlím jinde, jen se mi nechce přestupovat někam, kde budou dražší brigády, ale stejně tak nepřestupuju tam, kde by byly levnější, prostě to neřeším, v HK nebydlím už asi patnáct let. Úvěr je mi lhostejný, hospodaření různých MO je stejně neprůhledný, ať je to HK nebo jiná MO, stejně tak VČÚS v čele s Bialkem. To co dokážou vymyslet a aplikovat do BPVRP, nad tím zůstává rozum stát. Já si prostě koupím povolenku a ať si tam soudruzi dělaj co chtěj, stejně jde Svaz do prdele velmi rychlým tempem, hlavně že se sportuje a cestuje. Jo a na revírech MO HK jsem ještě letos nebyl ani jednou.

Sobota 11. října 2014 v 5:23® feeder-cejn
feeder-cejn

Schválně je to masak nebo ne? ;-)

Sobota 11. října 2014 v 5:22® feeder-cejn
feeder-cejn
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img109965.jpg