Chytej.cz

Feeder

V diskuzi je 22.752 příspěvků, z toho 22752 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 22. dubna 2014 ve 14:30® Bigpista
Bigpista

David H.> Nechrníme. Ale od té doby, co chytám jen hrouzky, tak se tu s tím moc nechlubím. Zvlášť, když jsem namachrovaně vyrazil na ostroretky :-))

Úterý 22. dubna 2014 ve 14:04® HaD
HaD

džigit> :-) Všichni si teď pořídili psa? Mno kámoš jo, brácha taky… Tak asi jo. Mě teda ale stačí Maxxxxx :-)

Úterý 22. dubna 2014 ve 13:15® džigit

David H.> ni, terorizuje mě pes :-D Až se jednou pořádně vychrním, zajdu :-))

Úterý 22. dubna 2014 ve 12:58® HaD
HaD

Feedraři! Chrníte, nebo co? :-)

Neděle 13. dubna 2014 ve 23:19® Draky
Draky

skwor> U me je to taky bida. K vode se dostanu jednou za tejden a vzhledem k tomu, ze se snazim zkouset nejaka nova mista na ktera jsem nechodil, tak se to podepisuje i na ulovcich. Navic jsem ted zkousel jedno krmeni co jsem dostal a rybam nejak nesmakuje.

Neděle 13. dubna 2014 v 19:22® Bigpista
Bigpista

skwor> Letos naopak nějak flákám splávek. A když už se špuntem vyrazím, jde mi to jak lačnýmu ty víš co :-))

Neděle 13. dubna 2014 ve 12:47® timbab
timbab

skwor> Se splávkem jsem zatím moc nebyl,většinou feeder nebo moucha.Ale poslední dobou spíš feeder.

Neděle 13. dubna 2014 ve 12:43® skwor
skwor

timbab> Proto se to tady snažím rozhýbat :-) Mě letos koukat na špičku nějak nebaví, prostě u toho nevydržím :-) Když vyrazím, tak vede splávek.

Neděle 13. dubna 2014 ve 12:25® timbab
timbab

skwor> Já chodím pořád ale není s kým diskutovat.

Neděle 13. dubna 2014 ve 12:20® skwor
skwor

Jaro v plném proudu a diskuze o feederu stojí. To nechodíte stejně jako já? :-D

Čtvrtek 3. dubna 2014 ve 23:01® čabi
čabi

Tomiik> koukni se k sousedům, je tam přímo otázka: LRU feeder – závodní diskuse. Sice je privátní,ale stačí požádat MM o vstup. Dostaneš pak patřičné informace. Tady závodní rybaření není zrovna v kurzu :-((

Pondělí 31. března 2014 ve 22:01® Tomiik
Tomiik

kendy.007> Ahoj. jen tak jsem pročítal pár stránek na zpět a nic se tam nepíše o závodění tak jsem jen se chtěl optat na pár rad těch co ž mají nějako tu praxi. Jelikož jsem si našetřil nějako kačku a chtěl bych si splnit sen a chytat na nějakých závodech a ne jen na ,,gulášovkách" tak jsem hromadu věcí vyměnil za trošku lepší a kvalitnějších. tak jsem myslel že je to dobrá věc se zeptat na těchto stránkách těch zkušenějších, nikdy jsem na žádných takových závodech nebyl a mám obavy jaký to tam je a at nevypadám jako uplnej blbec. pokad někdo by měl náladu mi poradit tak bych třeba šlo že bych za ním dojela šli jsme si spolu zachytat. dojedu kamkoliv,každá rada dobra.Děkuji

Pondělí 31. března 2014 ve 20:29® kendy.007
kendy.007

Tomiik> Ahoj co potřebuješ zjistit nějakej den se tomu věnuju.PK

Pondělí 31. března 2014 v 19:58® jepice-zruseno

Tomiik> Já se závodům na feeder věnuji jenom v rámci jednoho závodu na Sázavě, který se jmenuje čtyřboj. Občas se tam vyskytne pár pražských závodních feedrařů, to že se s nimi i v našem amatérském podání dá udržet krok je ale spíš dílem záludností nestejnorodého úseku Sázavy a šťastnou rukou při losování. V sobotu se tam chytá přívlač a muška, v neděli položená (feeder) a plavaná. Tam je to dobrý, tam to odsejpá. Ale normální čistokrevný závody ve feederu mě taky lákaly, nicméně mít jedno kolo závodů v sobotu odpoledne s půldenní přípravou a druhý kolo v neděli mě prozatím nepřesvědčilo. Navíc to krmení neni dohromady taky žádná láce, a proto se věnuji občasně pouze levným disciplínám. Jsem zvědav, kdo nám sem co napíše.

Neděle 30. března 2014 v 15:07® Tomiik
Tomiik

Ahoj všem. jak to tady pročítám samá paráda. Chci se jen poptat máte někdo zkušenosti se závodní feederařinou?? každá rada dobrá.Chtěl bych letos zkusit nějaký ty závody.Však určo víte každá rada dobrá. Děkuji

Úterý 18. března 2014 ve 21:59® ryba-de.cz
ryba-de.cz

Zajímavý článeček

http://www.ryba.cz/…C3%A1%C5%99e

Středa 12. března 2014 ve 13:59® emc2

Ahoj včem Jelikož jsem se přistěhoval cca před rokem do Prostějova hledám kolegu na ryby. Pokud chytáš na feeder či chceš začít napiš. p.s. rybu si na jídlo od vody odnesu nejsem Chyť a pusť, ale pelikán či vydra nejsem :-) Povolenku mám Celosvazovou MP ČRS + MP MRS

Tak pokud máš zájem napiš

Marian

email: EMC2@post.cz

Neděle 2. března 2014 v 17:04® timbab
timbab

troutkiller> Zkusit to můžeš.

Neděle 2. března 2014 v 16:45® troutkiller

timbab>Já to těm svejm pacošum zkusim navrhnout:-)) )

Neděle 2. března 2014 v 16:38® timbab
timbab

troutkiller> Něco dělat je potřeba ale nic se nemá přehánět.

Neděle 2. března 2014 ve 14:36® troutkiller

timbab>Chystám se příští tejden,ted mi začala sezona a makám od rána do večera jak bílej:-((

Neděle 2. března 2014 v 11:47® skwor
skwor

Jenom pro zajímavost, kdo jste už zkoušel tohle? http://www.chytej.cz/…1114/012.jpg Letos to asi provedu :-)

Neděle 2. března 2014 v 9:43® timbab
timbab

troutkiller> Zdar,no jo, lepší už to nebude :-))
Co ty, chodíš na fiše?

Neděle 2. března 2014 v 9:08® troutkiller

timbab>Zdar kámo:-) Vždyt ten hmyz znáš,co je drahý je zbytečný:-)) ))Kdyby byl k mání nějakej fídr do 300kč starej tak 30 let jde do něj.

Pátek 28. února 2014 v 9:30® timbab
timbab

jepice> No zas tak drahej není,pokud chceš něco za pětikilo, tak nemůžu sloužit.S ničím takovým nemám zkušenost.

Pátek 28. února 2014 v 0:34® jepice-zruseno

timbab> Na ten jsem taky koukal, ale už to není žádná láce. Některý ty pickery jsou fakt laciný, ale už na nich nebejvá právě gramáž, takže nevím, co si o tom myslet.

Pátek 28. února 2014 v 0:21® timbab
timbab

jepice> To zvládne kdejakej picker.Mám Black Draft 240 od Mikada a házím i těch 30+ futro.

Čtvrtek 27. února 2014 ve 23:59® jepice-zruseno

timbab> Tak min 20g krmítko + šrot. Na řeku do proudu budu nadále používat normoš feeder.

Tento příspěvek byl editován 27.2.2014 23:01:04 uživatelem jepice-zruseno.
Čtvrtek 27. února 2014 ve 23:52® timbab
timbab

jepice> Ještě specifikuj „těžké“ krmítko, to je dost relativní.Kolik tak odhoz?

Čtvrtek 27. února 2014 ve 23:45® jepice-zruseno

Nemáte tip na nějaký feeder v délce cca 2,5 m, kterej by zvládnul nahodit naložený těžký krmítko, případně posloužil na potoce na úhoře? Kdysi jsem měl něco podobného ze zlomenýho tvrdšího vláčáku, pak se to teda zlomilo podruhý. Normální feeder je super, ale má cca 3,3 m, takže na potoce s tím klátím větve na druhým břehu a na přehradě, když si to dám špičkou do strany, tak sedím u jednoho souseda a špičku mám u druhýho souseda … Budu vděčnej za cokoliv levnějšího, jinak zase zprznim nějakej vláčák. Nemáte někdo např. YAD Bredford? Ten se dá sehnat za rozumnou cenu ve 2,7 m, ale neznám odhozovou gramáž …