Chytej.cz

Feeder

V diskuzi je 22.752 příspěvků, z toho 22752 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 25. listopadu 2014 v 9:16® Tom_Novak

díky

Úterý 25. listopadu 2014 v 6:07® Mrakoš

Tom_Novak> http://www.carpzoom.com/…eder_set.png Návazec nemusí být slabý. Délka návazce 10–15cm (radši 10 než 15)

Tento příspěvek byl editován 25.11.2014 05:09:33 uživatelem Mrakoš.
Pondělí 24. listopadu 2014 v 18:54® Kubah

Tom_Novak> method feeder – na průběžno, případně na pevno – ale aby v případě uváznutí krmítko sklouzlo a ryba ho nevláčela

Pondělí 24. listopadu 2014 v 18:26® lukino050505
lukino050505

Tom_Novak> Teď je chytání na citovku. Pouze vyměním špičku za nejjemnější a už nepoužívám krmítko. Chytám bez návazce a vše je na hlavní imitaci. Vlasec 18, olůvko slza 10 a háček 6. Nástraha červíky a to musíš otestovat, začínám se třemi, a buď přidám a nebo naopak uberu. Přehazuji tak po 10–15 minutách. Jo je to tip na stojací vody a nebo mírný tah.

Pondělí 24. listopadu 2014 ve 14:01® Tom_Novak

znáte njaké dobré
montáže na method feeder

Pondělí 24. listopadu 2014 ve 14:00® Tom_Novak

díky za odpověd

Pondělí 24. listopadu 2014 v 9:30® skwor
skwor

Mrakoš> Klidně dej vědět, až sem budeš mít cestu ;-)

Neděle 23. listopadu 2014 ve 21:38® Mrakoš

skwor> Na pelety se taky chystám, ale letos už s tím začínat nebudu. Mělo mě to začít bavit tak o měsíc dřív. Zjistil jsem že zajímavý ryby mi teď začínají brát až po setmění a na to už fakt nemám morál. Jinak ty chytáš na řece, já na stojákách. Řeka mi tu hodně chybí. Příští sezonu určitě najezdím hodně kilometrů a možná se podívám i na tvojí vodu ;-)

Neděle 23. listopadu 2014 ve 21:14® skwor
skwor

Mrakoš> Já za poslední roky od feederu hodně upustil na úkor plavačky. Ale jelikož cest, kterými se tahle metoda může ubírat, je hodně, tak to příště zkusím jinak :-) Kamarád třeba hodně přitvrdil, začal chytat jenom na pelety a má letos i dva říčňáky přes osmdesát.

Neděle 23. listopadu 2014 ve 21:05® Mrakoš

skwor> Mě taky method moc neba. Ale pokouším se s ním právě o ty větší ryby. S tímhle systémkem se jim totiž dají vnutit větší háčky na mnohem hrubším vlasci a zdolávačka je pak mnohem snazší. Poslední dobou jsem přišel o pár opravdu pěkných ryb a method feederem se to pokouším řešit.

Tento příspěvek byl editován 23.11.2014 20:10:00 uživatelem Mrakoš.
Neděle 23. listopadu 2014 v 17:28® skwor
skwor

Method mě nikdy nelákal, ale na příští rok uvažuju o tom, se feederu věnovat zase o něco víc. Ale jinak. Vypustit krmení, k věcem co normálně tahám na šoulačkovou plavačku přihodit vidličku a vzít to tímhle směrem. Chytat klidně málo, ale větších ryb.

Neděle 23. listopadu 2014 v 16:06® Mrakoš

Tom_Novak> Co ti brání to zkusit? Mě teď method funguje velmi dobře. Nástrahy moc zmenšovat nemusíš, ani háčky. Method funguje i v mnohem hrubějším podání než třeba průběžka.

Neděle 23. listopadu 2014 ve 13:17® otec Fura

Tom_Novak> Určitě, podle mně je to i účinější jelikož to máš vše na jednom místě. Teda přesnější. Určitě bych zkusil malej háček s malou pěnovou kuličkou a jeden nebo dva červíky. aby to nadzvedlo nad to krmení.

Sobota 22. listopadu 2014 v 10:45® Tom_Novak

prosim poradite mi jestli jse dá jeste ted chytat na method fedeer jsem začátečník

Neděle 9. listopadu 2014 v 11:56® rákosník
rákosník

rákosník> Já byl na Podoustvích a zachytal.Podoustev se střídala s Jesenem,sem tam Tloušt45+,jsem spokojen.

Neděle 9. listopadu 2014 v 10:19® troutkiller

rákosník>Tak sem právě dorazil,metrové Céčko se nekonalo ve snu ani ve skutečnosti:-(( Ještě že to zachránilo pár pěknejch Okyšu:-))

Sobota 8. listopadu 2014 v 15:17® troutkiller

rákosník>To já sem jezdil motocross za rudou hvězdu Praha:-)) ))Zkusím si dneska nechat zdát o metrovém Céčku a uvidim jak to zítra dopadne:-)) )

Sobota 8. listopadu 2014 v 9:02® rákosník
rákosník

troutkiller>Na dnešek jse my zdálo o velkejch parmách,počasí nic moc ale táhne mě to tam.

Pátek 7. listopadu 2014 v 10:24® troutkiller

rákosník> Já sem byl před týdnem na žumpě a nic:-(( Sedělo nás tam asi 10 a všichni nula.

Pátek 7. listopadu 2014 v 8:20® rákosník
rákosník

troutkiller> Ryby berou ještě pěkně,já teď byl dvakrát na Vltavě a parádně jsem zachytal.Mega­cejni,kapři super.Bohužel né na naší Vltavě,u nás je to nic moc.

Tento příspěvek byl editován 7.11.2014 07:25:19 uživatelem rákosník.
Pátek 7. listopadu 2014 v 7:20® troutkiller

rákosník> Já už sem fídry uklidil,podzim věnuju jen vláčce:-)

Čtvrtek 6. listopadu 2014 v 17:09® rákosník
rákosník

Tak jak vám to kouše,já snad žačínám chytat pěkné ryby až teď.

Čtvrtek 6. listopadu 2014 v 7:58® rákosník
rákosník

timbab> :-) A je zase na tejden klid:)

Pondělí 3. listopadu 2014 ve 21:33® anýzový.dědek

timbab> ne.

Neděle 2. listopadu 2014 ve 22:44® timbab
timbab

anýzový.dědek> Tě vykopli od vedle? :-D

Neděle 2. listopadu 2014 v 15:10® anýzový.dědek

ahoj tak jsem tu:-)

Pátek 31. října 2014 ve 23:21® jepice-zruseno

Draky> Máš pravdu, ta hlína by mohla pomoci, to je dobrá věc. Na vzduchu drží tak akorát a ve vodě se rychle odkalí.

Pátek 31. října 2014 ve 22:51® Draky
Draky

jepice> Kroupy jsem chtěl letos zkusit, ale nějak jsem se k tomu nedostal.

Já k tomu v zimě přistupuju tak, že rybám se asi do toho moc chtít nebude a když jo, tak se rychle zasytí, takže jim poskytnu jen něco co je naláká, popřípadně co jim dá možnost po drobkách něco baštit, ale nejlepší a podle mě i nejlákavější sousto je právě na háčku.

Jak moc je tohle dobrá myšlenka ti neřeknu, ale vnitřně mě uspokojuje. :-D

Jinak s těma kroupana…trocha hlíny by je měla rozlepit si myslím, aspoň dostatečně na to, aby to fungovalo s klasickým krmelcem, ale jak říkám, zatím jsem neměl tu čest je vyzkoušet. :-)

Pátek 31. října 2014 ve 22:42® jepice-zruseno

Draky> Aha, já myslel, že je to kvůli tomu, aby se z toho víc linula vůně. Já beru kukuřici nebo kolínka spíš kvůli tomu, aby to hned nevyluxovaly ty úplný čudly a něco tam zbylo na udržení tech větších rybek. Vloni jsem byl párkrát v zimě na sázavě s lavačkou a krmil jsem vařenýma kroupama, i jsem na ně chytal. Překvapilo mě, že to na ně docela bralo (ty zimní ryby – tloušti a plotice). Ale ono se to lepí k sobě právě i bez šrotu se strohankou, tak nevím jak by to spolupracovalo s krmítkem. Možná by se to dalo namatlat na to metodový krmítko nebo na to žebrový olověný.

Pátek 31. října 2014 ve 22:09® Draky
Draky

jepice> Jo, nůžkama na žížaly. Trvá to asi minutu, takže to pro dobrej pocit dělám, ale opravdu jen když je studená voda a ryba by se mohla rychle nasytit. :-)