Chytej.cz

Feeder

V diskuzi je 22.752 příspěvků, z toho 22752 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 30. května 2014 v 16:27® skwor
skwor

casper> Dragon maxima, hnědá feederová. Mám jí i na plavačce a bez problémů.

Pátek 30. května 2014 v 16:23® Kubah

casper> na feederech jedu buď 0,18 durch, případně 0,20 s návazcem…

Šestnáctku bych dal možná na picker…

A mimochodem – používám Asso

Tento příspěvek byl editován 30.5.2014 16:23:54 uživatelem Kubah.
Pátek 30. května 2014 v 15:27® casper
casper

sidla> já mám právě taky 0.16 a říkám si, jestli to není málo…posledně jsem na pískovně zapřáhl pěknýho čuníka a nekompromisně mi to upálil, tak si říkám, jestli nepřitvrdit…zase to asso třeba 0.22 mi příjde už strašně moc :-)) ))

Pátek 30. května 2014 v 15:24® sidla
sidla

casper> já měl na pickera klasiku stroft 0,12 0,14 a spokojenost, na feedru jsem ho měl v 0,16 a 0,20 a taky nemám křivého slova.,momentálně mám shimano catana 0,25 a po víc jak sezoně jsem neotáčel a pořád drží. vedle ho celkem kritizovali.koupil jsem ho v nějakém návinu 600m ± už nevím přesně.

Pátek 30. května 2014 v 15:01® casper
casper

zdar všem, poradíte nějaký vlasec na feeder? Něco mezi, abych na to vytáhl bojovnějšího kapra a zároveň si zachytal i jemně? Momentálně chytám Asso, ale už je to asi nějaký starší jelikož mi to jednoduše praská v ruce… dík :-) značku/sílu :-)

Úterý 27. května 2014 ve 13:26® skwor
skwor

BigD> B je správně. A berou klidně na oba pruty naráz, aspoň dneska :-D

foto/diskuze/feeder/2014/th-img107143.jpg
Sobota 24. května 2014 ve 22:01® BigD

skwor> Jo- tak tohle vídám celkem pravidelně. Hostivař je u břehu plná roští. Chce to dlouhé hrábě.. :-D ..nebo že by ryba?

Sobota 24. května 2014 ve 20:37® skwor
skwor

A tak to má vypadat :-)

foto/diskuze/feeder/2014/th-img107096.jpg
Středa 21. května 2014 ve 14:47® Draky
Draky

jepice> No i to šetření je pozitivní efekt. :-D

Pondělí 19. května 2014 ve 22:41® jepice-zruseno

Draky> Ušetříš za šrot :-)) Na stojáku jsem krmil hlínou akorát když jsem neměl šrot do krmítka, tak jsem vzal hlínu z krtince, nasypal kukuřici a trochu červíků a zesilovač kremkus a taky to šlo.

Pondělí 19. května 2014 ve 22:08® Draky
Draky

Myslíte, že má nějaký efekt, ať už kladný nebo negativní, přidávání hlíny do krmení se kterým se bude vnadit na stojáku?

Uvažujte vodu, kde není bahnité dno – to by bylo asi nošení dříví do lesa. :-D

Čtvrtek 15. května 2014 ve 14:31® kubas
kubas

Janko> Víc se dozvíš, až půjdeš k vodě :-) . Teroretické rady jsou super a jso potřeba, ale realita bývá mnohdy jiná a každá voda má svá specifika, je třeba to vyzkoušet zkrátka :-) .

Čtvrtek 15. května 2014 ve 14:19® Janko
Janko

skwor> Děkuju

kubas> Přečetl jsem si ;-) , ale chtěl jsem se zeptat jestli se tu nedozvím ještě něco víc než v tom článku ;-)

Čtvrtek 15. května 2014 ve 13:07® kubas
kubas

Janko> Proč si nepřečteš článek, co je na úvodní stránce?

Čtvrtek 15. května 2014 ve 13:05® skwor
skwor

Janko> Podemletý břehy, ideálně místa, kde jsou kolem vody větší stromy. Zkus hlubší tůně, ne úplně velký proud.

Čtvrtek 15. května 2014 v 10:41® Janko
Janko

Dobrý den, prosím o pomoc. Vím, že to sem moc nepatří, ale nevím kde se mám zeptat. Chci si vyjet na řeku zkusit úhoře. Chtěl bych se zeptat na co? a jaký místo na řece bude pro úhoře nejlepší? Popřípadě jaké místo bude nejnadějnější na úlovek úhoře. Děkuji za pomoc. :-)

Sobota 10. května 2014 v 11:07® timbab
timbab

Inferno08> No v podstatě na to feedrový prut nepotřebuješ,stačí jakýkoliv.V tom mám stejný názor jako ty.Já s tím tak chytám, protože s sebou většinou jiný prut nemám.Ale malé průměry boilies a pelet dávám na 1lbs kaprový prut,když ho teda mám.

Sobota 10. května 2014 v 10:54® skwor
skwor

Inferno08> Ber to tak, že zjemnění přišlo i na tyhle metody. Stačí se mrknout, v jakých velikostech se teď ty pelety dělají. S tím se dají chytat i jiné ryby než kapři… Ale to je jenom moje úvaha, nikdy jsem tak nechytal.

Sobota 10. května 2014 v 10:29® Inferno08

timbab>

Kamarád mi říkal, že se tak chystá chytat.. jen nechápu, proč k tomu bude mít feeder.. Má to nějakou výhodu?? Já feeder mám taky, ale když chytám na boilie nebo pelety, tak si beru kaprový prut. Nenapadlo by mě chytat na feeder už jen proto, že když mám nástrahu ve vodě, tak přepínám brzdu a mám jí úplně na volno, takže ryba, když to vezme tak se s tím rozjede v klidu, takže citlivou špičku na rozpoznávání záběrů taky nepotřebuju..

Pátek 9. května 2014 ve 20:58® timbab
timbab

Inferno08> Jo proč?

Pátek 9. května 2014 ve 20:41® Inferno08

Ahoj všem,

s dovolením, jen jedna otázka: Máte někdo zkušenosti s chytáním feederem na boilies??

Pondělí 5. května 2014 v 15:17® Bigpista
Bigpista

Minulý týden jsem si osahal jeden zajímavý proutek – Daiwa Procaster Light Feeder 11/13 (http://cz.daiwa.info.pl/produkty?…). Nemáte s ním někdo zkušenost? Líbí se mi ta variabilní délka, další feedery mám právě 3,3 a 3,9, tak bych při chytání na dva pruty konečně nemusel šilhat :-))

Čtvrtek 1. května 2014 v 6:31® jepice-zruseno

Draky> Jo, to já taky vzal za břicho 2 plotice. To byly ty lepší záběry. A to sem kukuřičku měl normálně na háčku…

Středa 30. dubna 2014 ve 14:34® Draky
Draky

jepice> Minulej vikend jsem mel stejnej problem. Docela uspesne to resilo nastrazeni mimo hacek, ale protoze jsem tak podsek 2 ryby, tak jsem od toho upustil.

Středa 30. dubna 2014 ve 14:21® Bigpista
Bigpista

jepice> Znovu jsem nebyl, není čas. Ale příští prodloužený víkend se hodlám vrátit na místo činu, tak snad se něco povede. Jen se bojím toho hlášeného ochlazení.

Středa 30. dubna 2014 v 9:40® jepice-zruseno

Bigpista> Co ty úhoři? Zkoušels pak ještě? Já budu zkoušet možná zejtra večer, podle počasí. Letos už jsem byl dvakrát a pořád nic.

A jinak vám to bere jak? Teď jak sou ty ryby tak různě ve tření a pohybujou se kolem břehu, jedny aby se vytřely a druhý aby jim ty jikry sežraly, tak nejsem nijak extra úspěšnej. Navíc zažívám období, že nemůžu nic zaseknout. Když to udělám na průbežno, tak to občas prudce bouchne a nic a když to udělám na balatonku, tak to srbe furt ale dokut se to nesekne samo, tak z toho nic neni. Včera jsem vyměnil asi tři háčky a tři dýlky návazce, sice chytil dost ryb, ale asi 150 záběrů jsem vůbec nesek. Netuším, co se děje. Dřív jsem tam měl drátěnou turbínu naprůběžno, policajt z pimpongáče a nemůžu říct, že by to bylo horší. Nějaký univerzální řešení mi asi neporadíte, co?

Budu si zase musit skočit někam na ostrý, ty berou poctivě… Foto je pouze ilustrační objevený z loňska.

Tento příspěvek byl editován 30.4.2014 09:41:04 uživatelem jepice-zruseno.
foto/diskuze/feeder/2014/th-img106459.jpg
Neděle 27. dubna 2014 ve 12:53® Bigpista
Bigpista

Tak úhoře včera asi nikdo neinformoval, že je na ně ideální počasí :-D

Sobota 26. dubna 2014 ve 22:46® džigit

jepice> rozumnější ;-)

Sobota 26. dubna 2014 ve 22:25® jepice-zruseno

džigit> Takže asi zůstanu u „natáček“ :-)

Sobota 26. dubna 2014 v 19:51® džigit

jepice> když došly koše, přišlo i na ně.Jenže jsou naprd při partiklovém krmení a červech.Není tam tolik prostoru a po „utažení“ snad ani nemusím říkat,co se stane.Takže při „správném“ futru se dá.

Tento příspěvek byl editován 26.4.2014 20:05:22 uživatelem džigit.