Chytej.cz

Diskuze s adminy

V diskuzi je 4.173 příspěvků, z toho 4173 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 29. dubna 2015 v 15:33® Venca Zelenka
Venca Zelenka

David H.> Modlidby byly vyslyšeny, díky :-D

Středa 29. dubna 2015 ve 14:13® džigit

David H.> supéééérpivo

Středa 29. dubna 2015 ve 14:00® HaD
HaD

džigit> teď to má „priority 1“

Středa 29. dubna 2015 ve 13:47® džigit

David H.> to už minimalně od loňska, ni? :-)) Ani neviš,kolik lidi by to uvitalo…

Středa 29. dubna 2015 ve 13:18® HaD
HaD

džigit> zdar, zadáno, slíbeno v brzké době :-)

Středa 29. dubna 2015 ve 12:59® džigit

David H.> načelniku,v jakem stadiu jsou změny ohledně ignorace,či blokace? Děje se něco?

Úterý 28. dubna 2015 v 10:45® HaD
HaD

prroud> ok

Úterý 28. dubna 2015 v 10:02® prroud

Jo tys myslel ty fishbony:-)) ),kua ja byl jeste u hodinek:-)) ).To te nemusim kontaktovat,klidne si je vezmi,jestli ti k necemu jsou,nebo podel tem kdo pisou dobry clanky a navody na zlepsovacky,radej nezistne rybarum co a jak,proste jsou uzitecny.Ted i v budoucnu podle potreby:-)

Úterý 28. dubna 2015 v 9:51® prroud

Davide,nejsou v ty stovce ze seznamu,ale treba veci na rybarinu v ni jsou :-)

Úterý 28. dubna 2015 v 9:35® HaD
HaD

prroud> až je budeš chtít věnovat, kontaktuj mne.

Sobota 25. dubna 2015 v 10:49® prroud

regulus,njn,jsem ukecanej,ale fishbony k tomu nepotrebuju a kdyby,nazval bych je aspon Cesky:-)) ))))

Sobota 25. dubna 2015 v 10:47® prroud

regulus,v pohode,to nehori,pro me nemaji smysl,ale najde se tu urcite dost dobrejch a poctivejch rybaru co je sbiraji,proc jim je nedat? Treba i formou oceneni napriklad clanku citatelem.

Sobota 25. dubna 2015 v 10:25® regulus
regulus

prroud> já měl pocit, že právě o ty fischbony hraješ, teda soudě podle počtu příspěvků … :-D

Teď vážně, počkej až se vrátí David, už to tu v minulosti bylo, ale abych pravdu řekl, tak jsem tomu nevěnoval pozornost a nevím jak to řešil.

Středa 22. dubna 2015 v 8:13® prroud

Zdar,mam otazku,jde o „fishbony“,tahle detska hra me opravdu nebere :-) ,takze se ptam,muzu tu srandu i nekomu darovat?

Sobota 4. dubna 2015 v 19:17® Mates(původní)
Mates(původní)

Žádám o zákročení v diskusi muškaření, je tam prezentována moje fotka bez mého souhlasu. Děkuji.

Jedná se o fotografii vos.

Pondělí 23. března 2015 ve 21:41® Padis
Padis

admin prosím o smazání jednoho příspěvku dnes ve 20.39.Díky

Čtvrtek 5. března 2015 v 11:24@ fj007

regulus> ono to bude tim, ze ljicha i proud a i dalsi identity ma jeden clovek, ktereho bavi se vydavat za kdekoho, povidat si sam se sebou. Nemocny clovek.

Čtvrtek 5. března 2015 v 10:23® regulus
regulus

džigit> kua ty seš rychlej jako sfiňa … :-D

Čtvrtek 5. března 2015 v 10:22® regulus
regulus

ljicha> ty jsi se dnes ráno probudil a měl jsi ruku v nočníku, že … :-O

Tak v prvé řadě, v době když jsi si zřídil svůj profil, tak tu osprey dávno nebyl a zbytek není třeba komentovat.

Fakt by mě zajímalo, co má za příčinu, že se čas od času zjeví jeden nebo více vysejračů.:-1

Úterý 24. února 2015 v 11:16® gavlos
gavlos

džigit> kurde.chlape vypadas jak fajny chytry chlap…nechtel bys me nekdy vzit sebou na ryby?neco bych se priucil podristali bysme,mozna aj neco vypili..samozrejme sortky sebou..jedine…na moje krecaky blahodarne pusobici :-D nejak sem si oblibil ostravici za posledni dobu..a podle tvych fotek tam taky travis nejaky cas…

Úterý 24. února 2015 v 9:54® džigit

revoke> ahoj,opět tu máme nějaké přání na seznámení se s nějakou rybářkou.Nešla by udělat nějaká diskuze,nebo fórum na toto „téma“ ? Forum bych mohl i já,ale nemám možnost případných přesunů takových příspěvků,dík.

Tento příspěvek byl editován 24.2.2015 08:55:22 uživatelem džigit.
Úterý 24. února 2015 v 9:43® džigit

Já odpovím za sebe oběma stranám.Kdo mě zná, ví že bych byl hotov velice rychle se všema.Promazat a mžete začít znova a s čistým štítem.Jenže tak nějak se teď přikláním k Regulovi. A teď proč. Ti kteří ubekují,že jej „toto“ obtěžuje
-trochu nadhled a pochopení.
Většinou se tu každý nově příchozí snaží prezentovat na všech fórech a diskuzích. O vhodnosti a způsobu takové prezentace můžeme diskutovat Nově příchozí
-je třeba si uvědomit,že lezete na palubu lodi, kde se většinou všichni znají, něco maj společně za sebou a nějak už tady něco na daná témata prodiskutovali. Tito nemusí vždy reagovat, na danou formu prezentace nově příchozího, pozitivně. Navíc pokud se dotyčný při vstupu jaksi nemá potřebu představit a okamžitě načne bombardování množstvím svých názorů, se kterými nemusí dotyční souhlasit a maj odlišný názor na věc.
Pokud už tedy nedojtete k nějakému vhodnému kompromisu,uvědomte si,že poslat někoho do zadele se dá i jinou formou,než je vzájemné napadání!!!
Tentokrát to já osobně pořeším promazáním všech příspěvků se stanovením diagnozy a rady zaručené léčby protistrany!!!

Pondělí 23. února 2015 v 18:58® regulus
regulus

hraji> add proud

Zcela určitě si to nemyslím. Přiznám se, že jsem jeho příspěvky jen velmi zběžně prolítl (nemůžeš po mě chtít abych to celý četl :-)) ) a bohužel se dá říct, že se více méně pohybuje v rámci pomyslných mantinelů, takže jsem neshledal, kromě osobního, subjektivního pohledu který bych jako admin měl potlačit důvod mu něco mazat. No a zbytek si myslím, že napsal zcela výstižně Mysak1.

Pondělí 23. února 2015 v 15:52® Mysak1

hraji> Jj. To logo tam mám taky, enka v pohodě.

Tento příspěvek byl editován 24.2.2015 08:45:16 administrátorem džigit.
Pondělí 23. února 2015 v 8:55® hraji
hraji

Od minulého týdne se mi zobrazuje přes levý sloupec v diskuzích i ve Fóru logo Chytej, ovšem tak nešikovně, že nelze přečíst text, který to překrývá. Přestala se mi zobrazovat N u nových příspěvků v Diskuzi. A ještě jeden dotaz mám. Opravdu se domníváte, že uživatelé, jako je například proud, jsou přínosem?

Neděle 22. února 2015 ve 14:24® soky kv
soky kv

revoke> Taky díky.

Neděle 22. února 2015 ve 13:14® skwor
skwor

revoke> Super, díky :->

Neděle 22. února 2015 ve 12:57® revoke
revoke

Ahoj kolegové, už jsem ta enka opravil.

Tento příspěvek byl editován 22.2.2015 11:57:55 uživatelem revoke.
Neděle 22. února 2015 ve 12:51® soky kv
soky kv

Já mám stejný problém.

Neděle 22. února 2015 v 10:00® skwor
skwor

Tak tím pádem hlásím problém :-) Nezobrazují se mi ale jenom z úvodní strany, jak rozkliknu nějakou diskuzi, tak po straně už pak normálně jsou.