Chytej.cz

České Budějovice a okolí

V diskuzi je 1.404 příspěvků, z toho 1404 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 5. září 2015 v 10:36® Scanix
Scanix

Sintrix> ono nejde asi prave jen o Kvetonov, rekl bych, ze tech „vstricnych kroku“ je nejak moc, hlavne jsou to podle meho kroky spis do pekel, jako treba snizeni velikosti rybicky na Lipne z 20 na 15 a bude hur.

Sobota 5. září 2015 v 5:58® Sintrix
Sintrix

Scanix> nejsem sice nohsled a ani tomu rozhodnutí moc nerozumím. Ale jedná se prý o vstřícný krok vůči rybářům. Tak nějak to bylo prezentováno. Já mám sice Květák kousek, ale zatím jsem na něm nechytal ani jednou. Nějak mě nepřitahuje.

Tento příspěvek byl editován 5.9.2015 05:58:38 uživatelem Sintrix.
Pátek 4. září 2015 v 10:28® Scanix
Scanix

jezevec> to se musis zeptat pana Hladika a jeho nohsledu ;-)

Pátek 4. září 2015 v 8:29® jezevec

Promiň Květoňovjezevec>

Pátek 4. září 2015 v 8:26® jezevec

Nejde jen o Dobechov, ale i o Malonty a Meziříčí. A proč tedy nezustal Květiňov pstruhovým revírem jako byl až do letoška?Scanix>

Tento příspěvek byl editován 4.9.2015 08:27:40 uživatelem jezevec.
Středa 2. září 2015 v 9:55® Scanix
Scanix

jezevec> na Kvetonove zadni kapri nejsou, jeste vloni to byl normalne pstruhovy revir a to omezeni na muskarskou vybavu je tam stale, navic se tam smi vlacet na nastrahy tusim 14+ avsak pouze s jednohockem. Dobechov je temi pidikapriky znamy, je spodivem, ze se vysazuji takhle male ryby do vody, kde namisto aby rostli tak ztraci na vaze, to je skoro pro nejake ochranare prirody. Vsimni si, ze za priplatek na povolence nejake ryby jdou, takze je to primarne o tom privatizovat nefungujici svaz, kde jdou penize zrejme do kapsi jen pohlavarum a povolenka za pul darma, priznejme si to, je to tak.

Středa 2. září 2015 ve 4:15® jezevec

Jako každý rok, tak i letos jsem byl na Malši 5. Nádrž Dobechov, zachytal jsem si ale vzít si rybu je problém, protože vytáhnout kapra nad 40 cm je zázrak. Byl jsem i na nádrži Květoňov překvapilo mne, že ač se jedná o mimopstruhový revír je zde povoleno chytání pouze s pstruhovým nářadím a technikou. Naproti tomu na rybníce v Jaroměři ( denní povolenka za 400 Kč) jsou celkem slušné ryby. Celkově to působí dojmem zaplať povolenku a vykrm nám ryby my si je pak slovíme a dáme si je na rybník kde si my zachytáme a ty to tvrdě zaplatíš. Když už pustíme kapraře na revír Květoňov tak si nezachytá o to se postaráme „vhodnými podmínkami“, Hlavně že zaplatíš!

Úterý 4. srpna 2015 v 5:53® Petr64
Petr64

Sintrix> Voda je dole všude.Např. Svratka u nás je skoro na suchu,ale přehrada drží plnej stav aby se sypaly penízky z rekreantů.:-((

Pondělí 3. srpna 2015 ve 21:08® Sintrix
Sintrix

Petr64> Teď voda padla razantně dolů. Už brodí i kachny. :-(( Dračí lodě pojedou ma podzim při vodáckém maratonu.

Tento příspěvek byl editován 3.8.2015 21:09:33 uživatelem Sintrix.
Neděle 2. srpna 2015 ve 20:25® Petr64
Petr64

Sintrix> Psýchu mám z domova vycvičenou víc než dost.Suchem se řeky zmenšujou,ale vodáků je stále stejně.Ještě že už se neotočí v řečišti dračí loď,takže sou zaparkovaný.Bylo by to úplně zabitý.:-)

Sobota 1. srpna 2015 v 8:32® Sintrix
Sintrix

Petr64> Zkus ČK. Sice stejná řeka, jen jiné město. Zde zjistíš, jak odolnou máš psýchu. :-) Na řece je provoz pomalu větší, než na silnici ve špičce. :-D A máme i turistické vory. :-((

Tento příspěvek byl editován 1.8.2015 08:35:25 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img115116.jpg
Neděle 26. července 2015 ve 13:30® mvincik
mvincik

Ahonz> Můžeme se někdy dsomluvit a zkusit vláčku z loďky. On tam někde zcela jistě nějakej bude…

Středa 1. července 2015 ve 22:25® Petr64
Petr64

Sintrix> Já je našel a dobře si zachytal.Teď už se připravuju na jinou řeku do jinýho města.:o)

Středa 1. července 2015 v 7:38® Sintrix
Sintrix

Petr64> Musíš jít a hledat. Klidně i na Malši. Ryby v ČB jsou.

Úterý 23. června 2015 ve 23:55® Ahonz
Ahonz

zdravicko kolegove, mam otazku – nevi nekdo jak to vypada se sumci na otave 4? Vim ze na strakonicke podskali se vysadili pred par lety, ale o nejakych ulovcich tam jsem neslysel. Mam pro letosek za cil nejakeho uvlacet, tak si rikam, jestli to tam vubec zkousek ;-)

Středa 10. června 2015 v 18:27® PetrZ

ďáblík> Vlkov by mě zajímal taky. Já byl několikrát na Tušti, ale jako statista. Ani ťuk

Úterý 9. června 2015 v 18:57® ďáblík
ďáblík

Čágos.Jen se chci zeptat,jak je to letos s chytáním na Vlkovské pískovně.

Úterý 9. června 2015 v 15:20® Petr64
Petr64

Zdravím místní. Nějak se mi stalo,že budu trávit pár dní v ČB.Jak to vypadá s čudlama ve Vltavě?Preferuju plavku. Dík.

Čtvrtek 5. února 2015 v 16:06® Jenda17

jeden někdo o víkendu na dirky??

Pátek 30. ledna 2015 v 9:33® ryba-de.cz
ryba-de.cz

Vážení kolegové, územní výbor Jihočeského územního svazu odsouhlasil vznik jihočeského odboru LRU feeder. Po x letech od založení LRU feeder vyšle jč územní svaz svého zástupce-předsedu do odboru při radě ČRS v Praze.

Můžeme v JčÚS pořádat závody oficiálně se všemi oficiálními náležitostmi (uzavírka tratě apod.) a rozšiřovat závodnickou základnu. Tahle změna se projeví i v propozicích jihočeské feederligy 2015, kterou se nám loni podařilo uvést do života. Do roku 2016 doufáme v postavení týmů pro uspořádání divize buď samostatné jihočeské, nebo spojené s dalším územním svazem.

Náborový závod v Hluboké nad Vltavou Jihočeský feeder 2015, 3. ročník, už bude oficiálně pořádat náš jihočeský odbor.

Vše se objeví v termínovém kalendáři LRU feeder 2015 na rybsvaz.cz.

Všichni zájemci (především jihočeští, ale i přespolní) o feederové závodění s šetrným přístupem k rybě jsou vítáni.

Středa 21. ledna 2015 ve 20:15® BigMike

Tam jsem byl někdy v nějaké chatě v minulosti na převozu zemřelého a pokousal mě tam málem vlčák – tam to vypadalo – hnus!

Pondělí 19. ledna 2015 v 17:40® Draky
Draky

František> Nene, je to mezi Sezimákem 1 a Sojčákem. :-)

Tento příspěvek byl editován 19.1.2015 16:40:46 uživatelem Draky.
Pondělí 19. ledna 2015 ve 13:43® František
František

Draky> Aha, tak já to tipoval na nadjezí v Plané. :-))

Neděle 18. ledna 2015 ve 23:17® Draky
Draky

František> jojo kousalo to pomerne hezky, ale je to fous pod vama. ;-)

Neděle 18. ledna 2015 ve 23:04® František
František

Draky> Koukám, že jen kousek nad námi. Popravdě byla mi taková zima, že jsem nechtěl kvůli focení vytahovat zbytečně ruce z kapes. :-)) Kousaly aspoň trochu ty potvory šupinatý?

Tento příspěvek byl editován 18.1.2015 22:06:57 uživatelem František.
Neděle 18. ledna 2015 v 19:39® Draky
Draky

František> Taky jsem dnes byl, ale bohužel mě u toho nikdo nevyfotil. :-D

foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img111708.jpg
Neděle 18. ledna 2015 v 16:43® František
František

Ahoj, tak letošní PRVNÍ už mám chycenou a doufám, že se bude dařit i dále. Zima je fakt letos měká, když berou v lednu i v proudu pod jezem. Včera mě vanvan vytáhl na ryby a nelitoval jsem. Jen místo ryb jsem si vyfotil jeho :-))

Tento příspěvek byl editován 18.1.2015 15:44:51 uživatelem František.
foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img111705.jpg
Středa 31. prosince 2014 v 18:56® Taborak Tom

Tak do toho začátku roku hodně zdraví a pohody všem.

Středa 3. prosince 2014 ve 21:26® Scanix
Scanix

David H.> asi jako vsude, bez ohledu na to, ze je mi jasne, co za ryby se vysadi, max rychlene sticky, co za 3 roky budou mit v lepsim pripade 50, je to vsude stejne, kapri a granulaci, at se lidem zavre huba masem a je klid a to ze zarybnovaci plan resi ministerstvo, to je taky k smichu, co ty vedi o konkretnim reviru, co asi potrebuje, skoda mluvit (psat).

Středa 3. prosince 2014 v 19:59® HaD
HaD

Dravců bude málo. Důvody rád sdělím soukromě.