Chytej.cz

České Budějovice a okolí

V diskuzi je 1.404 příspěvků, z toho 1404 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 29. prosince 2013 ve 14:23® PetrZ

Jirka 75> Ahoj, byl jsem dneska a včera chvilinku na Vltavě v ČB. Voda čistá a málo, bez kontaktu… Co se týká Lužnice tak jen vím, že je celkem málo vody.

Neděle 29. prosince 2013 v 11:03® Jirka 75
Jirka 75

Ahoj, na silvestra se chystám udělat si přívlačovou rozlučku s rokem 2013. Nevíte prosím jak to vypadá na Lužnici kolem Tábora – myslím stav vody, čistotu, atd. Dík.

Čtvrtek 26. prosince 2013 v 18:40® Taborak Tom

Tak tuhle přišel nezdar,stoják částečně led a gumky nefungovaly.Pozítří to snad dopadne jinak.Zítra po práci balím a tradá ráno řeka.

Čtvrtek 12. prosince 2013 v 10:30® Taborak Tom

Zítra pádim na stoják,tak se uvidí.Na soukromáky nejezdím tak neporadim.

Sobota 7. prosince 2013 ve 21:26® peta128
peta128

František Helm>Tak to si měl štěstí:-)

Sobota 7. prosince 2013 ve 21:21® František Helm

peta128>Nakonec jsem jeden vypátral a po domluvě se správcem jsem si zachytal alespoň v rozmrzlým oku perlíny na housku :-)

Pátek 6. prosince 2013 v 16:49® peta128
peta128

František Helm>To budeš mít asi smůlu,všechny rybníky co jsem potkal na cestách jsou zamrzlí:-1

Pátek 6. prosince 2013 v 16:37® František Helm

Nějaký typ na soukromák, kde by bylo možné v sobotu nahodit? Díky

Středa 4. prosince 2013 ve 22:11® Taborak Tom

Tak v sobotu řeka nic,vláčelo se jak o život.Dnes kolem oběda parádní okoun,ale u břehu se osvobodil.Na tu zimu a chvilinku u řeky super.

Úterý 12. listopadu 2013 v 17:56® Taborak Tom

ok,hlavně že si rozumíme.Neříkám že pokaždé je posvícení,ale řeka je fajn.

Úterý 12. listopadu 2013 ve 12:34® HaD
HaD

Scanix> Místo a vše je jen součást puzzle. Vím jak to myslíš, ale bez dalších dílků se nachytat nedá. Ale je jajný, že jsou tací, co mají všechny puzzlíky kromě toho s místem…

Úterý 12. listopadu 2013 ve 12:30® HaD
HaD

Taborak Tom> rozumím :-)

Úterý 12. listopadu 2013 ve 12:11® Taborak Tom

Tak neni nad osobní spojení.Sem reklamu dávat nebudu.Nenechám se jebat.Lovu zdar

Úterý 12. listopadu 2013 v 11:06® HaD
HaD

Taborak Tom> kde jsi byl?

Úterý 12. listopadu 2013 v 10:43® Taborak Tom

Tak v pátek Lužnice a docela spokojenost.Je pravda že ne nic velkého,ale okouni na gumu super.Pár cejnů na feeder taky potěšilo.Jinak hodně bordelu ve vodě.

Pondělí 11. listopadu 2013 v 19:31® mysakstuart

František Helm> Ahoj,na Štilci jsem byl,už ale je to slabý chytnout kapříka.Michal

Čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 23:06® Taborak Tom

Tak zítra ráno konečně po pár dnech k řece.Uvidíme,po­časí spíš jaro.

Středa 30. října 2013 v 15:48® Draky
Draky

Taborak Tom> Ajaj, tak priste opatrnejc. Jinak tak to mysleny nebylo, ze krmis. To me se jen nedari, tak jsem si z toho delal srandu. :-)

Úterý 29. října 2013 ve 21:59® Taborak Tom

V sobotu sem měl drahý rybolov.Ráno sem naložil a jel na potok.Srna udělala skok a já to strhnul do kraje.Nárazník v píči a po žížalkách.Jo týden bez vozu tragédie.

Úterý 29. října 2013 ve 21:39® Taborak Tom

Přesně tak,okolí Tábora je velké.Já to prolejzám roky.Prasat je tam dost místních,takže naplaveniny to je to nejmenší.Prostě sme si nerozuměli.Soráč chlapi.Bral sem to jako že krmím,to mě nasralo.

Úterý 29. října 2013 ve 13:01® Kazan

Scanix> ok, víceméně souhlas s tím co jsi níže napsal.

Úterý 29. října 2013 v 11:19® Scanix
Scanix

Kazan> ono je to tezke, vim, ze by clovek nesmel dat foto, nenapsat nic, ale on treba ani ten David nechodi pokazde za barak. Kazdopadne jsem k tomu sve napsal, nechal bych to byt…

Úterý 29. října 2013 v 11:18® Scanix
Scanix

Kazan> ja to take tak cerne nevidim, ale osobne tohle jmenovite oznaceni lokality k lovu nemam rad. V minulosti to tu probehlo mockrat od jinych a vzdy jsem na to regagoval. Jsem toho nazoru, ze by nemel mit lovec nic zadarmo a pekne si najit mista k lovu vlastnim pricinenim. Vadi mi to dnesni monitorovani a cmuchani, kam jit na ryby apod. Proc takovym davat verejne informace v takove podobe, i kdyz se jedna v tomto pripade o jen jakysi vykrik, bacha na to.

Úterý 29. října 2013 v 9:02® Kazan

Scanix> šmarjá to ty by si sem nesměl dát ani rybu :-D :-D :-D Neviděl bych to tak černě, okolí Tá je veliké a spousta lidí tam nezachytá místních, natož přespolních. Pokud už nějaký nadšenec přijede, tak zjistí že si ty ryby holt taky musí vydřít a že zkušenost a znalost revíru je tam první. Nakonec když tu DH napíše že jde odpoledne na chvíli na řeku, určitě nejede do UL na Labe ;-)

Tento příspěvek byl editován 29.10.2013 08:03:13 uživatelem Kazan.
Pondělí 28. října 2013 ve 23:06® Scanix
Scanix

Taborak Tom> nezlob se, ale hlasit, jak to v okoli Tabora jde na rece na privlac, si vetisna ctenaru vylozi jako pozvanku k lovu na taborskou reku. Pokud jsi mel jiny umysl, tak to moc nevyslo, tohle asi lidi, co na tu reku bezne chodi, moc nepotesi, jednou si treba na me vzpomenes, az budes na svem oblibenem miste potkavat vyletniky a divit se, proc je tam najednou tolik lovcu. Rozumny clovek si nechava informaci o tom, ze to nekde bere proste pro sebe. To je vse, co jsem tim chtel rict, nevid to spatne, ale podobne vykriky proste nejsou zrovna koser.

Pondělí 28. října 2013 ve 22:18® Taborak Tom

Tak nevím o co ti jde,ale já se u řeky letos nenudil.Koho znám tak chválí řeku a je to prostě tak.Fleky samo neřeknu,nauč se znát vodu.

Pondělí 28. října 2013 v 18:51® Draky
Draky

Scanix> Klamava reklama. Dalsi vychazka a zase zero. :-D V mem okoli Tabora rozhodne neberou. :-D

Pondělí 28. října 2013 v 18:41® Taborak Tom

Reklama komu?Neudávám přímo místa okolo Tábora a žádnou značku ani firmu nejmenuji.Ten kdo to tam zná tak nepotřebuje vědět přímo kam.Jen přidávám info že to tu žije a funguje vláčka.

Neděle 27. října 2013 v 19:00® mysakstuart

Ahoj na Štilci jsem byl je to 14dnů,tři kapříky chyceny.Mám v plánu jet 1.11. Hledám kamaráda rybáře k občasným chytačkám.

Středa 23. října 2013 v 19:04® xxoo

.

Tento příspěvek byl editován 23.10.2013 19:08:41 uživatelem xxoo.