Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Bazar - komerční inzerce

Právě jste v rubrice "Komerční inzerce". Odkazy na další rubriky a kategorie naleznete v menu na pravé straně.

Přidat inzerát: základní inzerce | komerční inzerce

Upozornění: Bohužel jsme nuceni vás upozornit, že i v našem bazaru se lze, byť výjimečně, spálit a proto vás nabádáme, abyste byli při nákupu obezřetní! Pokud dotyčného neznáte, vyvarujte se převodu peněz před dodáním zboží.

AKCE ADLER
Kresba portrétů a trofejí800 Kč
Ostatní - komerční inzerce | inzerát byl vložen v neděli 20. července v 17:47 uživatelem JSartinzerat #14788

UDĚLEJTE RADOST SOBĚ NEBO PORAĎTE RODINĚ ČÍM BY VÁS MOHLI OBDAROVAT.

Nabízím kresbu portrétu, který je krásným a hlavně originálním dárkem. Hodnota ruční práce dodává dárku to pravé kouzlo a ve spoustě rodin se pak obrazy dědí z generace na generaci. Mým cílem je dělat radost všem, kteří se na moje kresby budou dívat. Všem, kteří touží po uměleckém zachycení svých dětí, rodičů, prarodičů, svých drahých poloviček nebo rybářských či mysliveckých trofejí.

Portréty kreslím podle vaší fotografie, důležité je, aby fotografie byla ostrá, aby byly pěkně vidět detaily. Kreslím technikou dry brush (suchý štětec, papír, olejová barva), která je výjimečná tím, že lidé i zvířata jsou na obrázku jako živí. Používám kvalitní papír, který je svoji strukturou téměř k nerozeznání od plátna. U olejové barvy je výhodou výběr odstínu, který se třeba více hodí do vašeho interiéru – nejčastější černá a hnědá.

formát A3 (30×40cm) jedna osoba + trofej – 1400,– formát A3 (30×40cm) dvě osoby + trofej – 1800, formát 40×50 cm – jedna osoba + trofej – 1800,– formát A2 (50×70cm) dvě osoby + trofej – 2200,–

SOUČÁSTÍ CENY JE I RÁM!

Kontakty a ukázky naleznete na www.jsart.cz

 Kontakt: Jana Strnadelová; 776565346; janastrnadelova@centrum.cz